Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nbik kapr - Profil | So 4.4.2009 18:05:14

bedny >> byli jsme tam týden a celkem jsme si tam dobře zalapali, tady máš dukaz

    Nbik kapr - Profil | So 4.4.2009 18:01:27

    TaH >> TH >> já sem tam byl vloni před zavody a malejch kapříku kolem padesátky jsem tam za dopoledne lapnul celkem dost já si myslim že je to hodně zarybněná voda aš moc.......

      NTH - Profil | So 4.4.2009 11:10:36

      bedny >> cos čekal, když se chytne něco do závodů, budou to jen ty co se pouští, před závodama tam něco málo nasype, aby se neřeklo a jeto.Poté se to do čtrnácti dní vychytá a je to tak jak to bylo před tím.takto to chodí už nějaký rok po zpátku, chytačka jen chvilku po závodech, poté musíš stražit na ty 70+.V létě si můžeš chytnot nějakého sumíka a na podzim jdou dobře candáti.Za 6000.- jako za darmo :-))))))))))

        Nbedny - Profil | Pá 3.4.2009 23:32:12

        Včera sem byl již po třetí na Luhačovské přehradě a pouze bílá ryba . Rybáři místní domorodci mi říkali ,že prvního kapra mají cca při 40-cáté docházce. Takže jak to bude letos kdy se bude přehrada vypouštět na podzim,mně hodně straší .

          Nkocour 2 - Profil | Po 30.3.2009 19:20:22

          hynek79 >> jo,jo potvrdil jsi mi to...

            Nhynek79 - Profil | Po 30.3.2009 18:53:01

            kocour 2 >> odpoved uz znas

              Nkocour 2 - Profil | Po 30.3.2009 14:16:04

              hynek79 >> když se daří,tak se daří...předpokládám,že přišel na 3xl :-)

                Nhynek79 - Profil | Po 30.3.2009 11:25:00

                TaH >> TH >> ja jsem ho nevazil, ale byl to macek

                  NTH - Profil | Ne 29.3.2009 16:58:24

                  hynekL >> Super úlovek,kolik vážil? Přinesla ho velká voda,na jaře tam toho bývá hodně,hlavně pod kempem.

                    NhynekL - Profil | Ne 29.3.2009 11:50:08

                    vcera poprve v luha

                      NTH - Profil | Út 10.3.2009 23:02:03

                      OlinP >> Zdravím,tak letos bude chytačka v Luha?Přeju hodně úlovků.Chytali jsme tam kapry i když byl led.Stačilo aby se ho vzadu trochu stratilo.

                        Njarda 2004 - Profil | Po 9.3.2009 22:04:36

                        OlinP >> Pohár na dírkách? Taky zajímavé.

                          NOlinP - Profil | Po 9.3.2009 20:49:59

                          Vsobotu jsem to byl omrknout a je to ještě celé pod ledem.

                            Nbik kapr - Profil | Po 9.3.2009 18:37:48

                            Zd3ndA >> Tady máš něco z Luhačovic.Tatovi se tam hodně dařilo.

                              Nsmrž - Profil | Po 9.3.2009 16:35:44

                              Přehrada se bude vypouštět NEJDŘÍVE na podzim. A to ještě není jisté, prej vše záleží na jednání s Povodí Moravy,a.s.

                                Nštikobijec - Profil | Út 3.2.2009 18:55:21

                                tak to je super,docela se těším na zavody, jinak díky.

                                  Nsmrž - Profil | Út 3.2.2009 18:34:31

                                  jarní závody na 100% budou.
                                  Přehrada by se měla začít vypouštět až na podzim, ale přesný termín nevím. Víc se dozvíme po výroční schůzi místního spolku, takže budeme Vás informovotat.

                                    Nštikobijec - Profil | Út 3.2.2009 18:14:50

                                    no uvidíme zítra tam zavolam,

                                      NSádra - Profil | Út 3.2.2009 18:12:27

                                      štikobijec >> Podle toho co vím, zatím ještě není přesně rozhodnuto. Teprve se začíná jednat. Předběžně se by to měl být konec podzimu.

                                        Nlojd - Profil | Út 3.2.2009 18:08:59

                                        Vypustene by met jeste nemeli byt.Mam takovy dojem ze se rikolo nejak nap odzim ze se bude vypoustet a bagrovat ale co je natom pravdy???