Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nštikobijec - Profil | Út 3.2.2009 17:59:00

zdarec lidi - slyšel jsem ,ze LUHAČOVICE jsou vypustěne a zavody na jaře nebudou ? je to pravda ?

    Nantony - Profil | Ne 1.2.2009 17:22:00

    Né každý odsuzuje závody v Luhačovicích, obzvlášť, když se je podaří vyhrát.
    hola
    antony

      NZajda - Profil | Ne 1.2.2009 7:53:07

      kam!kaze >> Asi chce nějakou auru..:-)

        Nkam!kaze - Profil | Ne 1.2.2009 3:02:58

        Zd3ndA >> Tvé udržování tématu je trapné.pokud někdo má co říci tak to řekne.Ale vše podstatné bylo řečeno.

          NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 21:57:56

          Vase zprava

            Njarda 2004 - Profil | So 31.1.2009 18:32:51

            Sádra >> To co napsal kolega Franta01 je dokonale vyřčeno a ostatní diskuze je zbytečná a můj další příspěvek by jen prodlužoval tuhle debatu která ač o něčem vyzní do stracena startem dalšího ročníku vašeho poháru.

              NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 18:25:03

              Vase zprava

                NFranta01 - Profil | So 31.1.2009 17:34:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sádra >> Ahoj.Už jsem to považoval za uzavřenou kapitolu ale na tvůj příspěvek musímještě reagovat.Vyznělo to tak,jako já bych měl tvrdit že co je v Luha tak to je špatně.Naopak.Mluvili jsme spolu a svůj názor si řekli.Já Luha považuji za velmi slušnou vodu a řekl jsem že mezi místními mám i hodně přátel.A řekl jsem co mi tam vadí.A to je chamtivost a hamižnost jednoho člověka.Člověka s kterým se dalo ještě před 15 lety normálně komunikovat.Dnes mu ale sláva stoupla do hlavy.A navíc rybařina jako kolektivní sport je až druhořadá.Teď je prvořadý vlastní prospěch,zisk a peníze.Když začínal tak byl možná pln ideálů a lásky k rybám a přírodě.Dnes jak vidno z jeho činů a jednání se tento vztah vytratil.A to mi vadí.A vadí mi i to(a to jsme si řekli)jak díky němu,pohlížejí cizí rybáři i na vaše členy,když přijedou na cizí vodu.Vždyť i krajská cena povolenky 5000 pro nečleny MRS se zdá byt odveta na to jaká cena byla stanovena u vás.Takže už vážně naposled.A to je múj vzkaz i pro Zd3ndA:Luhačovice-výborně zarybněná voda,krásná krajina,super prostředí.Jiná kapitola jsou závody(ani omylem),jednání s lidmi a postava tamního hospodáře je úplně samostatná kapitola TEČKA

                  NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 17:01:00

                  pište

                    NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 16:18:27

                    üž se těším na ryby jak nikdy

                      Nbik kapr - Profil | So 31.1.2009 12:17:56

                      tedka nemam svuj počítač ,ale až ho budu mít tak sem pošlu fotky.

                        Nbik kapr - Profil | So 31.1.2009 12:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zd3ndA >> no já jsem tam byl vloni na rodiné dovolené a bylo tam pěkné chytání já měl nej kapra 85cm a 12,5kg a tata vyndal lysce 93 cm 11kg byl hubenej.Všichni se tam k nám chovali slušně akorát že tam občas někdo přehání s tim jáký tam maj ryby.Viděl jsem hodně pěkné ryby i koj kapry jak kradou rohlíky z hladiny kachnám.Po tom co jsem viděl se tam ještě pojedu znova podívat. Manželka tam ocat byla nadšená že jsme neseděli jen u vody a dělali jsme i výlety.Je tam krásně a lidi jsou tam příjemnější a ten dobrej burčák mnam.

                          NSádra - Profil | So 31.1.2009 12:14:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jarda 2004 >> V kalendáři jsou všechny pozvánky zdarma a upoutávka na závody běží před závodama na úvodní straně. A pokud nemám jiné příspěvky, tak to jen proto, že když něco potřebiji, tak použiji vyhledávání a vždy jsem to našel. Poradím když někdo potřebuje, ale málo, a taky proto, že jsem člen RSLZ Luhačovice a to je všecko špatně (potvrzeno od Franta01). Fotky velkých ryb nemám a hromadu bílé ryby sem dávat nebudu. Na závody, ani na přehradu nikoho neagituji a taky netvrdím že jsme skvělá ornizace. Není vše OK, kde je? V rámci možností se snažím na špatné poukázat. Na dospělé závody nechodím chytat, párkrát jsem byl, ale na rybách chci mít klid, tak jsem si raději při konání závodů zajel na řeku. V posleních letech jezdím na závody pomáhat. Taky není vše OK, na kterých závodech je. Ale ta akce je taková a lidi kteří mají zájem přijedou. Spousta věcí se za dobu přádání závodů zlepšila a ne jen pro kasu a proti vodě. Spousta věcí co tu a v jiných vláknech bylo o závodech napsáno není pravda.
                          Kdo chce ať přijede na závody, nebo mimo ně si zachytat. V každém případě, viz. níže, je tu pěkná chytačka a pěkné ryby a to i na řece ve městě. Mám to blízko a tak tam jedu a jsem spokojen. Zatím mne nikdo nebuzerovar, neobtěžoval a i přes dovolené to celkem jde i s pacošema.
                          dan.B - asi jsi ho tehdy s tou podložkou nakopl, měla být povinná už loni. Když jsem se to dozvěděl, tak jsem Mikovi řekl, že ho za to asi ukamenují. Neprošlo to.
                          Franta01 - vše bylo řečeno po telefonu. Třeba se potkáme u vody a dáme řeč. Při závodech budu určitě při vážení a předávání tomboly.
                          Zd3ndA - ve fotkách jsou i fotky z Luhačovic. Není tam napsáno místo, ale pokud se budeš pozorně dívat, tak to poznáš. Byl jsem překvapen kolik pěkných ryb.
                          Stratter - na Tovačov se kouknu, pokud se urvu a věř tomu, že i tam není úplně vše tak, jak by si hoši, co na tom dělají představovali. Ale tady je to trošku úplně jiná akce.

                            NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 12:11:12

                            Vase zprava

                              NZd3ndA - Profil | So 31.1.2009 10:01:43

                              Chtěl bych poprosit aby jste vkládaly hlavně úspěchy a ne keci o panu Mikovi. Podle mně je jen díky němu takhle voda dobře zarybněná voda. Já s ním mám jen dobré zkušenosti, i když se mi nelíbí jak chytají na dětských závocech za 5ti leté děcka dědáci a tatové. To je celkem nespravedlivé a každý by mněl zdolávat rybu sám. Děcka pobíhají kolem přehrady, vůbec nechytají. A když se s něma u vážení fotí a rozbečí se že se té ryby bojí, tak to je k pláči. Bohužel zacházení s rybami je hrozné. Když např. chytne někdo nadmírovéjo kapra, tak zlostí že nebude mít kapra v neděli na oběd, tak ho do vody hodí volejbalovým způsobem.
                              Myslete si co chcete ale pan Miko určitě udělal i dost dobrého.

                                Ndan.B - Profil | So 31.1.2009 8:24:16

                                miko je proste sprosty hajzl nic vic nic min ale je to jenom muj nazor
                                ps .kdyz sem v luha lapal 2007 tak jsem byl jede z mala ktery mnel podlozku,klinik,hacky bez pr...,ale pan kokot miko porad chodi a krakal proti mne a moji osobe ale bohuzel byly to osobni duvody je to pi...

                                  Njarda 2004 - Profil | Pá 30.1.2009 22:51:04

                                  hynekL >> To je víc informací než potřebuju ale dík za info.

                                    NhynekL - Profil | Pá 30.1.2009 22:49:32

                                    jarda 2004 >> ja tam budu taky!!!:-)))

                                      Njarda 2004 - Profil | Pá 30.1.2009 22:47:41

                                      MikFr >> Pokud mě pracovní záležitosti dovolí velmi rád se za vámi na veletrhu zastavím.

                                        Njarda 2004 - Profil | Pá 30.1.2009 22:11:09

                                        hynekL >> Mužeš dát jed na to že rada od tebe je tou poslední možností naštěstí Merenye patří mezi vody kde je úspěch vyvážen skušeností a dokonce i takovej amatér jako já tam lechce zachytal ale to je už jiná kapitola která sem nepatří. Jen doufám že dřív nebo později ti dojde za koho tady lobuješ a to naprosto sám mimo Sádra který tuto diskuzi posunul do roviny menší agitky. Jen ještě jedna poznámka psal jsi že to není jen o kaprech to je pravda je to o všech druzích a také o úhořích kterého vedle nás sedící družstvo bratrů slováků sežralo a to přímo v přímém přenosu před všemi ostatními a za býlého dne a přímo na štontu pod hotelem. A tohle se děje za všeobecného veselý podpořeného alkoholem který z díky přijímají i rozhodčí. Tohle je ta úžasná organizace za kterů se tady tak rveš.