Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 14:01:01

Malda512 >> Tak jest hospodář to přeháni a to pořádně ale jako obchodní tah to je dobré sice sprostota vůči lidem co mu to žerou ale tak to už prostě je.

    NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 13:57:44

    jarda 2004 >> Však jo. Já tam ale nebudu kupovat fotky toho rekordního kapra a ani žádné suvenýry.Nemám v plánu jim cpát po této reklamě peníze do kasy. Kdyby napsali budeme vypouštět přehradu a čekáme veliké ryby tak to beru. Ale takovej blaf. Zřejmně si hospodář plete tolstolobiky z kprama.

      Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 13:50:14

      Malda512 >> Celkem jsem nad tím přemejšlel a jet tam znamen reagovat na tenhle paradoxně reklamní tah. Ještě podumám ale na 80% asi jo.

        NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 13:43:25

        jarda 2004 >> Však se necháme překvapit. Dneska jsem tam byl pracovně a mluvil jsem tam z mistním rybářem. Bylo mi řečeno že by to mělo byt dokonce na intrnetu ON-line.Myslím ten výlov. Vůbec jím tam nikomu nic nevěřím. A toho rekordního kapra jím do rána určitě sežer nějaký sumec a nebo před výlovem odletí do teplých krajin. Pojedeš tam na výlov nebo ne?

          Njarda 2004 - Profil | Út 30.6.2009 22:57:19

          Freefish >> Celkem nechápu nač osvědčení a proč jednu noc? Ale celkem mne to nepřekvapuje LUHA jsou LUHA a místní smetánka je jen důkazem toho co se tam děje. Ale z tím rekorde to je opravdu dementní prohlášení.

            Njarda 2004 - Profil | Út 30.6.2009 22:51:57

            Malda512 >> jak já se těším na to divadlo co tam propukne to se nedá ani vypovědět a moc mne zajímá co vyřkne tisková mluvčí když tam bude těch rekordů takové hafo.

              NMalda512 - Profil | Út 30.6.2009 19:15:53

              Best Carp >> Omi to první vypustí a za týden budou zvát lidi aby se přišli podívat jak vypada přehrada bez vody. ty kapry trofejáky odvezou aby neměli zánět spojivek z fotoaparátů.

                NBest Carp - Profil | Út 30.6.2009 13:32:54

                nevíte někdo přesný datum vypuštění luhačovické přehrady? nobo konec rybolovu díky

                  NZd3ndA - Profil | Út 30.6.2009 12:41:30

                  aliali >> Jestli potřebuješ nějaké info tak napiš icq nebo piš na SZ

                    NZd3ndA - Profil | Út 30.6.2009 12:40:47

                    Gočik >> www.rybari-luhacovice.cz tam by mnělo být vše

                      NGočik - Profil | Út 30.6.2009 11:55:46

                      Pánové nevite náhodou někdo kontakt na chatu u přehrady, na pronájem?

                        NMalda512 - Profil | Út 30.6.2009 11:42:48

                        Jen mne zajímá který z nich bude mít na podzim těch 40kg a přes 1metr. Uvidíme při výlovu.Luhačovice Jsou jen škrobárna. Tam nejde o ryby ale o prachy. Však jen místní hospodář si už mne ruce jak vytřískají prachy z výlovu.Už se těším na to fiasko.

                          NFreefish - Profil | Po 29.6.2009 21:32:54

                          Ryby tam asi jsou ,ale podmínky pro kapraře tragické! Chtěl jsem tam jet na týden,ale řekli nám,že můžeme bivakovat jen jednu noc a pak se musíme někde ubytovat nebo si sehnat osvědčení ,že máme ubytování :-o no hnus!!!! Jde vidět o co tam jde prachy a zas prachy :-(((

                            Naliali - Profil | Po 29.6.2009 20:41:46

                            Zajímalo by mě jak to tam vypadá teď po těch bouřkách ? Dá se vůbec chytat ?

                              Naliali - Profil | Po 29.6.2009 20:14:05

                              Jedu na Luhačovice poprvé. Budu tam týden. Můžete mi někdo poradit co a jak. Díky

                                NZd3ndA - Profil | Ne 19.4.2009 12:13:36

                                Včera 73cm 8.6kg. Asi o 150 metrů vedle mně vytáhli sumca 193 na kuku.

                                  NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 12:43:28

                                  longer

                                    NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 11:04:02

                                    a eště jedna a koncim

                                      NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 11:02:18

                                      9,8kg omlouvam se za kvalitu a za tu misku

                                        NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 10:30:26

                                        az na potreti se nam podarilo udělat záběr od ryby. Nej kapr 86cm a 12,4kg. jinak kapri od 5 do 10,5kg