Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nkam!kaze - Profil | Pá 30.1.2009 6:42:52

hynekL >> Jednoduchá otázka.Připadají ti závody v Luhačovicích v pořádku?Tím myslím chování organizátorů,rozhodčích popřípadě jejich přístup k rybám a rybářům.

    Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 22:09:32

    Spratter >> Todle muselo zabolet ale vše dobré se rodí v bolestech.

      NSpratter - Profil | Čt 29.1.2009 22:05:20

      Franta01 >> Nemusí se bát - já mu pár facek nedám. Kdybych se měl špinit se všemi hloupými lidmi, které v životě potkám - tak bych nedělal nic jiného. I když tenhle patří do TOP 10 :-)

        Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 22:03:44

        Portos >> Nechci ti brát iluze ale tady nikdy jednota nekvetla spíš provokace a urážky. Mimochodem jeden ze zůčastněných má opravdu kulantní slovník. Ale jinak naprostá pravda jednota a táhnutí za jeden provaz je pouhou chymérou.

          NSpratter - Profil | Čt 29.1.2009 22:03:35

          Napsalo se tady toho hodně a já se vyjádřím jen relativně krátce. Opravdu velmi jednoduchý hynekL se mi zde snaží vnutit něco, o čem já vůbec nehovořím. Ano, skutečně se někteří na závodech chovají špatně - to pokud máš oči snad vidíš. To jsi snad tak slepý nebo bl.., že nevidíš fotky těch ryb a neslyšíš to, co tu píšou rybáři, kteří se těch závodů zúčastnili? To, že sem dáš fotku jednoho kapra na podložce a jednoho "vraženého" do objektivu je vážně k smíchu, protože to nemá nic společného s tím - o čem zde hovoříme. S tím, co tu napsal Jarda a Franta se dá jedině souhlasit (viz. Jarda: rozohodně se tam nesjíždi podobná sorta jako do Luhačovic která o úctě k rybě nemá ani páru). Ovšem organizátoři závodu a sám hospodář - to jsou největší kreatury - kam se hrabou nějací závodníci. Jestli ti ve své dětinskosti nedošlo, že o běžném chytání jsem tady vůbec nepsal (děláš jako kdybych tvrdil, že na Luhačovické přehradě nemůže chytat slušný rybář). Všechno překrucuješ a chováš se jako malé dítě. A když tě Jarda napíše pravdu - tak jako argument začneš používat svoje trapné fotky - nezlob se, ale opravdu nemáš všech 5 pohromadě... Tvoje věta z posledního příspěvku vypovídá o všem: ty buznicko s monoklem ja si to s tebou vyrikam... Jsi zkrátka jedno malé ubohé kaprařské nic. Promiň - upřímnost někdy bolí...

            Nfána8 CZ - Profil | Čt 29.1.2009 22:00:30

            hoši nechci se mezi vás montovat ale už toho bylo dost

              NMichal1 - Profil | Čt 29.1.2009 21:58:03

              hynekL >> ty se umíš projevovat...ten český rekord chytl ale člověk který na tom tvrdě pracuje a pracoval...a ne ten který okopiruje vše co vidí od okolních viz vše si dělal tak samo jako měchy a co tak mám monokl??o co ti jde??sám si na mikbaits chytal už nevíš samou rozežraností co by sis koupil ale na to časem příjdeš

                NPortos - Profil | Čt 29.1.2009 21:56:52

                hynekL a Michal1: Oba se chováte jak kreténi. laskavě si to vyříkejte v soukromí a netahejte to na veřejnost. jste pro srandu. No a to utahování z firem? To je asi trendová záležitost. pak to tak vypadá, že se nemožem sjednotit jako kapraři a táhnout pro změny za jeden provaz. Probuďte se laskavě!

                  NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:44:19

                  Krtek. >> Krtek :-) >> ano na tu vodu jezdim rad znam tam hodne lidi a oni znaji me.a taky vim ze nekteri rybari se tam chovaji jako hovada . nemam nic proti ostrave ale ty jejich letni najezdy hodne pleni vodu. abych rekl pravdu znam jen jednoho rybare ze ostravy ktery tam ty kapry pousti. a jezdi tam jeste jedna partia ktera si hraje na velke kaprare a vecer tam berou kazdou rybu co chyti a jejim jedno jestly ten kapr ma 20cm nebo 100cm hlavne at maji maso

                    NMichalM(štikař) - Profil | Čt 29.1.2009 21:40:47

                    hynekL >> kdy a kde se chytl new český rekord :o))) ten maxcarp? oficielně mu chybělo par g...

                      NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:39:04

                      Michal1 >> s tim shiTmanem vis z ceho to vyplynulo sam a ty se smejes firme Karel Nikl tak ja si v uvozovkach utahuji z firmi Mikbaits ale nic proti nem nemam az na jednu vec chytas na nej ty

                        NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 21:39:02

                        Michal1 >> ti říkám že není dávno doba kdy chodil kolem vody a nahlížel rybářům za záda kdo na co chytá.Neznam ho jménem ,ale ty fotky mluví za vše.Je to místní postavička

                          NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:36:44

                          Michal1 >> ty buznicko s monoklem ja si to s tebou vyrikam v pondeli pokud se nebudes bat prijet a v madarsku ti kapri byla 2 pres 10kg a ja to tam beru jako uspech. a na tom mokradu jsem byl to nezapiram, ale sam vis jaky mam na nej nazor. a na vic to byli akce tipu Trnkobrani, a vylov jednoho z okolnich rybnicku. a navic me jsi tvrdil ze ta 7ka byla spatna volba a za dva tydny se tam chytl new cesky rekord. tak me neco vypravej

                            NMichal1 - Profil | Čt 29.1.2009 21:33:35

                            jarda 2004 >> není zač a hlášky typu :ja mam daiwy a shiTmano je na hovno firmě mikbaits říká Shitbaits apod...ale nemůže pochopit,že aji nejlepší nástraha na světě ve špatných rukou nic nezmůže:)

                              Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:32:12

                              Michal1 >> Dík za info to říka vše.

                                NMichal1 - Profil | Čt 29.1.2009 21:30:21

                                chlapi zdravím vás...jelikož Hynka znám chci vám říct,že on nezná jinou vodu než luhačovice byl jednou v madˇarsku na merenye tam pokud se nemýlím chytil největšího kapra za týden 10kg potom byl letos na D7 ve stejném termínu,akorát já byl na D5 tam opět pohořel jinak ještě na mokřadu byl tímto končím diskuzi o tomto člověku sami vidíte co je to zač

                                  NKrtek :-) - Profil | Čt 29.1.2009 21:29:49

                                  hynekL >> Zdarec,prosím tě, to co tady píší ostatní je pravda nebo lež?Podle toho jak tady vystupuješ, to vypadá, že na tu vodu jezdíš rád a víš o ní dost a nejen o ní. Tak mi prosím odpověz.:-)

                                    NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:29:40

                                    ale pokud vím tak tato otazka neni zalozena proto aby jsme se hadaly ale radily

                                      NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:28:28

                                      Franta01 >> ja si snim rad povohorim

                                        NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:27:42

                                        jarda 2004 >> jarousku ja jsem byl na zavodech hodnekrat a nekdy jako host a nekdy, ikdyz nerad i jako zavodnik