Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:22:32

antony >> Zlatá slova

    NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 21:22:12

    hynekL >> Zveřejnit takové fotky nebylo rozumné.Co když tě to arogantní prase potká někde u vody,pozná a dá ti za to pár facek?A zasloužil by sis je.Měl jsi je dostat už tehdy a není to tak dlouho,kdy jsi lítal kolem vody a sbíral rozumy a zjišťoval kdo na co chytá.Protože tobě chování opravdu chybí.

      Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:46

      hynekL >> Pán je trošku ješita ale než sem vysřílíš celou svou zásobu fotek tak se se zamysli nad tím co se u vás děje. Tímto končím naprosto neplodnou diskuzi přeji ti hodně rybářských úspěchů a zajdi se na závody podívat a potom napiš jak si spokojen z tím jak se u vás zachází z rybou.

        NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:15

        jarda 2004 >> nebo toto a jak to fotis ty?

          Nantony - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:03

          Nechte už Hynka, toho omlouvá, když už nic, tak jeho mladická nezkušenost. On trošku zapracuje na asertivitě a bude z něho třeba solidní diskutér.
          hola
          antony

            NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:16:32

            jarda 2004 >> nebo takto?

              Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:14:59

              hynekL >> Hezký ale zkuz už jinou rybu.

                Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:13:58

                Franta01 >> Všude se najdou špatní a dobří ale pokud někdo jen tiše souhlasí z tím co se tam děje tak no coment. A pan hynekl je jen příběch pro pobavení po celodením zhonu neberu toho chlapce vážně. Každopádně z tvým příspěvkem se nedá nic než souhlasit.

                  NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 21:12:49

                  jarda 2004 >> myslis takto?

                    NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 21:09:01

                    jarda 2004 >> Jardo,naprosto s tebou souhlasím.Rozumný tam nejede z principu.Já mám mezi místními rybáři hodně přátel a jsou to správní chlapi.Jen mají smůlu v tom,že když někam přijedou tak se na ně dívají přes prsty.A to jen a jen zase díky chování jednoho člověka.A nechci nikoho urazit,ale pokud tam někdo jede tak už tiše souhlasí s tamními praktikami.A s tím co napsal nějaký hynekL se vůbec nemá cenu zatěžovat.Podle jeho vulgarismů a způsobem debaty se sám postavil na úroveň člověka o kterém je tady řeč.A pevně věřím ,že je to jen další z jeho nohshledů a tzv.vlezdoprdelistů.Proto hned ta slova o praseti,když si přečetl něco co mu nebylo po chuti.

                      Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:00:07

                      hynekL >> Kolego o době používání podložek a dezinfekcí nemá cenu polemizovat z důvodu že jsi ještě ani nevěděl jak se kapr píše když jsme používali podomácku dělané podložky. A na Vrbno jezdím rád jezdí tam opravdu fajn kapraři a chování k rybám je tam učebnicové a rozohodně se tam nesjíždi podobná sorta jako do Luhačovic která o úctě k rybě nemá ani páru. A pokud nechápeš jací jsou tam rybáři ta si tam na závody zaběhni a trošku se rozhlédni pak pochopíš o čem je tahle diskuze.A to co napsal Spartter z tím se dá jen souhlasit. To co se tam děje jsem vyděl na několik metrů od sebe a po prvním dni jsem ukončil lov a odjel. Jen jeden příklad.Nově nasazený kapr byl 8 hodin ve vezírku a při přichodu rozhodčího se bez všech skrupulí začlo měřit na holé zemi a to zrovna tebe co se tady ohání podložkou mělo zajímat.
                      PS: Když už rveš toho kapra tak do objektivu zkuz to z úhlu není to tak brutálně vydět ale to ty jistě znáš vždyť si kaprař co vše zná. A masařům sice nefandím ale zároveň neupírám pravo na rybu nesmíš věřit všemu co se tady napíše.

                        NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:57:05

                        Vase zprava

                          NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:51:22

                          ...

                            NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:41:12

                            jarda 2004 - ja na jezero vrbensky nejezdim abych se naucil pouzivat podlozku. ja ji uz vlatnim delsi dobu. a ja se snazim prosadit podlozku a dezinfekci uz asi 3 rok. a ono stale nic a masarom nefandim jak nekteri.

                              NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:33:59

                              Dev- ne delší už je važně nemám :)))

                                NDev - Profil | Čt 29.1.2009 20:24:24

                                hynekL >> Pekna ryba,ale více ty ruce vpred dát nesly ? :/

                                  Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 20:23:57

                                  hynekL >> Kolego ač kaprař tak nemohu z tebou souhlasit pokud se někdo snaží z naší zábavy takhle rejžovat a doplácí na to ryby spůsobem kterým jsem vyděl na vlastní oči tak na tuto vodu již nepojedu jen z principu. A pokud soudíš člověka dle diskuzi tady na MRK a nazveš ho arogantním prasetem jak posoudíš člověka který ač mimo závodů tiše souhlasí z praktikami které se tam dějí?

                                    NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:20:49

                                    to je on

                                      NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:18:51

                                      to je on

                                        NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:18:49

                                        to je on