- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úspěchy v Luhačovicích
Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 21:22:12
hynekL >> Zveřejnit takové fotky nebylo rozumné.Co když tě to arogantní prase potká někde u vody,pozná a dá ti za to pár facek?A zasloužil by sis je.Měl jsi je dostat už tehdy a není to tak dlouho,kdy jsi lítal kolem vody a sbíral rozumy a zjišťoval kdo na co chytá.Protože tobě chování opravdu chybí.
Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:46
hynekL >> Pán je trošku ješita ale než sem vysřílíš celou svou zásobu fotek tak se se zamysli nad tím co se u vás děje. Tímto končím naprosto neplodnou diskuzi přeji ti hodně rybářských úspěchů a zajdi se na závody podívat a potom napiš jak si spokojen z tím jak se u vás zachází z rybou.
Nantony - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:03
Nechte už Hynka, toho omlouvá, když už nic, tak jeho mladická nezkušenost. On trošku zapracuje na asertivitě a bude z něho třeba solidní diskutér.
hola
antony
hola
antony
Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:13:58
Franta01 >> Všude se najdou špatní a dobří ale pokud někdo jen tiše souhlasí z tím co se tam děje tak no coment. A pan hynekl je jen příběch pro pobavení po celodením zhonu neberu toho chlapce vážně. Každopádně z tvým příspěvkem se nedá nic než souhlasit.
NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 21:09:01
jarda 2004 >> Jardo,naprosto s tebou souhlasím.Rozumný tam nejede z principu.Já mám mezi místními rybáři hodně přátel a jsou to správní chlapi.Jen mají smůlu v tom,že když někam přijedou tak se na ně dívají přes prsty.A to jen a jen zase díky chování jednoho člověka.A nechci nikoho urazit,ale pokud tam někdo jede tak už tiše souhlasí s tamními praktikami.A s tím co napsal nějaký hynekL se vůbec nemá cenu zatěžovat.Podle jeho vulgarismů a způsobem debaty se sám postavil na úroveň člověka o kterém je tady řeč.A pevně věřím ,že je to jen další z jeho nohshledů a tzv.vlezdoprdelistů.Proto hned ta slova o praseti,když si přečetl něco co mu nebylo po chuti.
Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 21:00:07
hynekL >> Kolego o době používání podložek a dezinfekcí nemá cenu polemizovat z důvodu že jsi ještě ani nevěděl jak se kapr píše když jsme používali podomácku dělané podložky. A na Vrbno jezdím rád jezdí tam opravdu fajn kapraři a chování k rybám je tam učebnicové a rozohodně se tam nesjíždi podobná sorta jako do Luhačovic která o úctě k rybě nemá ani páru. A pokud nechápeš jací jsou tam rybáři ta si tam na závody zaběhni a trošku se rozhlédni pak pochopíš o čem je tahle diskuze.A to co napsal Spartter z tím se dá jen souhlasit. To co se tam děje jsem vyděl na několik metrů od sebe a po prvním dni jsem ukončil lov a odjel. Jen jeden příklad.Nově nasazený kapr byl 8 hodin ve vezírku a při přichodu rozhodčího se bez všech skrupulí začlo měřit na holé zemi a to zrovna tebe co se tady ohání podložkou mělo zajímat.
PS: Když už rveš toho kapra tak do objektivu zkuz to z úhlu není to tak brutálně vydět ale to ty jistě znáš vždyť si kaprař co vše zná. A masařům sice nefandím ale zároveň neupírám pravo na rybu nesmíš věřit všemu co se tady napíše.
PS: Když už rveš toho kapra tak do objektivu zkuz to z úhlu není to tak brutálně vydět ale to ty jistě znáš vždyť si kaprař co vše zná. A masařům sice nefandím ale zároveň neupírám pravo na rybu nesmíš věřit všemu co se tady napíše.
NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:41:12
jarda 2004 - ja na jezero vrbensky nejezdim abych se naucil pouzivat podlozku. ja ji uz vlatnim delsi dobu. a ja se snazim prosadit podlozku a dezinfekci uz asi 3 rok. a ono stale nic a masarom nefandim jak nekteri.
Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 20:23:57
hynekL >> Kolego ač kaprař tak nemohu z tebou souhlasit pokud se někdo snaží z naší zábavy takhle rejžovat a doplácí na to ryby spůsobem kterým jsem vyděl na vlastní oči tak na tuto vodu již nepojedu jen z principu. A pokud soudíš člověka dle diskuzi tady na MRK a nazveš ho arogantním prasetem jak posoudíš člověka který ač mimo závodů tiše souhlasí z praktikami které se tam dějí?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...

















