Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:16:36

Spratter ten je z luhacovic a má dokonce i podlozku to je ale divne, ze?

    Njuric - Profil | Čt 29.1.2009 20:12:29

    já tam byl akorát na podzimních závodech a byla to hrozná mizérie,ale tvrdily to všichni že takovou bídu si nepamatujou, bylo strašně málo vody

      NhynekL - Profil | Čt 29.1.2009 20:11:15

      chlapci ja spolu s dalšími kamarady např. Kocour 2 jsme ztrávili tolik casu v luhacovicích na přehradě a nachytaly tolik pekných ryb az to nebylo pekne. ja se nechci hadat jak je to tu pravidlem. ja jsem mel na mysli jen to ze zavody a brzke jaro a podzim je tam nadherny. tak nechapu proc jsem spatny kdyz nejaký Spratter napise ze na zavodech se tam nekteri chovaji jaku čurá.. tak asi vážně neví jací tam jsou rybáři

        Njarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 20:07:47

        Franta01 >> Dík za upřesnění. Omlouvám se organizátorům a pane hospodáři to co předvádíte je prasárna hrubého zrna. Jste dobytek.

          Nsmrž - Profil | Čt 29.1.2009 19:41:57

          Zd3ndA >> Já se budu snažit během večera napsat takové 2 recenze na:

          1) Rybářské závody:
          Budou to objektivní informace. Žádné zprávy typu: jedna paní povídala, Miko je blbec, ... všicni tam jsou opilí, ... a porovnám to s ostatníma závodama.

          2) Na samotnou přehradu:
          Nejsem členem místního sdružení, ale vím co se tam odehrává - chytám tam asi 40x ročně a to po dobu 5 let. Mám tam spoustu přátel, koneckonců pocházím z Pozlovic, takže se považuji tak trochu za místního.

            Nsmrž - Profil | Čt 29.1.2009 19:36:11

            Zd3ndA >> Mikovi mejla nepiš, je to zbytečné. Neodpoví Ti. Možná to ani nebude číst. On ti raději zavolá. S počítačem něco málo zacházet umí, ale rozhodně si s ním netyká.

              NZd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 19:09:01

              Ale je to k pláči

                NZd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 19:01:11

                smrž >> tak nejak

                  Nsmrž - Profil | Čt 29.1.2009 18:57:11

                  Dovolím si shrnout Vaš postřehy a zároveň je to můj názor:
                  1) Rybářské závody - raději nejezdit
                  2) Chytačka mimo rybářských závodů - perfektní, dobře zarybněná voda.

                    Nruprd - Profil | Čt 29.1.2009 18:53:27

                    Vase zprava

                      Nsmrž - Profil | Čt 29.1.2009 18:51:05

                      Zd3ndA >> doplnil-editoval jsem si svoji kartu. máš tam všechno.

                        NZd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 18:47:02

                        Chystám se tuto diskuzi namejlovat Mikovi aby se zamyslel

                          NLee-Haney - Profil | Čt 29.1.2009 18:40:57

                          Já se jenom pořád divím že na ty závody pořád někdo jezdí.Opravdu nechápu jak může někoho bavit chytat na metru čtverečním.K rybolovu,je to sice slušně zarybněná voda,ale povolenku bych si koupil jen pokud bych byl místní a měl to blízko,protože dojíždět a kupovat si hostenku na tohle opravdu ne...

                            NFranta01 - Profil | Čt 29.1.2009 18:32:26

                            hynekL >> Schválně jsem se vrátil k příspěvku na který jsi takhle reagoval.Nic špatné jsem ale na něm nenašel.Jen ten člověk(Spratter) napsal svůj názor.Ale diskuze se milej zlatej vede jinak.Alespoň mezi slušnými lidmi.Nemusím s člověkem hned souhlasit,ale to přece není důvod jej nazvat že je arogantní prase.Je jen s podivem že příspěvky sem píší i nerybáři.Protože ty ryby určitě nechytáš.Alespoň jsem to tak vytušil z tvého příspěvku.Protože ať se ti to líbí nebo ne,my opravdoví rybáři se k sobě vždy a za všech okolností chováme SLUŠNĚ!!!A věř,že příspěvky jako byl ten tvůj jen snižují úroveň tohoto serveru.

                              NSpratter - Profil | Čt 29.1.2009 18:31:05

                              hynekL >> Nevím, co si mám z tvého příspěvku vzít. Vzhledem k tomu, že nedokážeš napsat normálně dva souvislé řádky. Jestli ale mně říkáš, že jsem arogantní... za to, že napíšu pravdu, tak co na to mám říci? Asi takhle, jestli máš jediné dobré slovo pro lidi, kteří se chovají k rybám jako v Luhačovicích, tak nejsi kaprař, ale obyčejný prachbídný ubožák - na což taky vypadáš... Jo a kdyby tě něco ve tvé "vyspělé" mysli ještě napadlo a chtěl bys na mě reagovat, klikni prosím na můj nick, abych věděl co o mně píšeš - abych tě mohl patřičně usměrnit, tam - kam patříš... Omlouvám se všem (kromě toho - na kterého reaguji) za tenhle příspěvek. Vím, že není správné takhle vystupovat, ale někteří lidé tady na MRKu mě dokáží neskutečně vytočit...

                                NSpratter - Profil | Čt 29.1.2009 18:19:16

                                Mpmaik, ERV., fána8 CZ, Pavel P., Franta01, všeta, Dev, kam!kaze, kakr, Robert1, jarda 2004, mufik - Jsem rád, že se mnou souhlasíte, je vidět, že na to skoro všichni máme stejný názor...

                                  NPLCH - Profil | Čt 29.1.2009 18:18:54

                                  Tak jsem tam byl 3krát, a to na dětských závodech.Nechytil jsem žádného kapra jen bílou...nejlepší jak to vyhrávají 5leté děcka. Jako voda celkem pěkná a myslím, že ryby tam budou, ale na klidnou rybařinu asi ne.

                                    Nmpmaik - Profil | Čt 29.1.2009 18:16:29

                                    kakr >> Co je pozitivního na Vincentce ??? Byl jsem nucen ji v mládí konzumovat v lázních a když na ni narazím v obchodě zvedá se mi kufr jen při pohledu. :-))))))

                                      Nruprd - Profil | Čt 29.1.2009 18:11:45

                                      Na Luhačovicích jsem byl celkem 2krát a to na závodech, poprvé to byla krásná výprava, měli jsme místo, kde se po jedné straně zvyšoval břeh a na druhé byl velký keř, takže jsme měli místo sami pro sebe, 5metrů po pravé i levé straně nebylo nikoho a ryby krásně braly, chyceni 3 kapři, z toho 2 o délce 70cm a 1 lehce přes 70cm.
                                      Druhá výprava byla tragická, vybrali jsme si stejné místo jako minule, ale keře, které místo osamostatnovaly byly posekané a na jednom fleku bylo narváno asi 20 lidí, všichni se přehazovali a hádali se, ryby vůbec nebraly, nikdo nevytáhl kapra většího než 60cm.
                                      Tato výprava na závody v Luhačovicích byla poslední v životě.

                                        Nsmrž - Profil | Čt 29.1.2009 18:10:33

                                        jakub stary >>
                                        Bílá ryba se od roku 2008 nesmí pouštět zpět do přehrady - z důvodu přemnožení.

                                        Možná to z mého přízpěvku vyznělo tak, že já házím ulovené cejny a perlíny do okolního křoví a popelnic. TO NENÍ MůJ PŘÍPAD.
                                        Já jen popsal, jak to dělají někteří (určitě ne všichni) rybáři.
                                        Většinou jsem to zahazování cejnů zaznamenal u rybářů, kteří mají "hostovací" povolenku.
                                        U místních rybářů se to obvykle řeší tak, že když ulovíš bílou rybu, křikneš na okolní sousedy-rybáře, kdo "bere domů cejna na zavináče" - no a předáš mu ji.
                                        Já sice zavináče nerad, ale děda se po nich může utlouct, tak jsem jednou odnášel domů cca 5kg cejnů. Samozřejmě s přispěním asi 5 dalších kolegů.