Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

hynekL - Profil | Čt 29.1.2009 17:41:30

Spratter- něco na tom bude, protu už na zavody nechodím, ale jinak je tam supr rybařina jak na jaro, v létě, tak i na podzim. a nz toho usuzuji že jsi arogantní prase které neví o co jde

    mufik - Profil | Čt 29.1.2009 17:13:25

    luhačovice mám asi 25 km. bývala to svazova voda naší MO.ted je to bohužel voda pana Mika Jezdíval jsem tam dřív a aj za Mika než mě došla trpělivost s praktikama hospodáře už tam nikdy nepojedu nehodlám podporovat lidi bez charakteru co mají v očich jen dolary a nezajímá je ani ryba ani rybář.Celkem mě to mrzí mam s tama dost pěkných ryb voda je zarybněna opravdu dobře.Největší uspěch jsem tam měl asi před 7 lety na zavodech od oběda do 6 do večera 9 kapru mezi 80cm až87cm.plus nějací menší.to co sa tam dělo mě ale tak odradilo že to byla moje poslední navštěva tohoto revíru.Kdo nezná místní poměry a nema předsudky tak vřele doporučuju třeba budete mít štěstí a hospodáře ani nepotkate.Jen jak už bylo níže psáno nejezděte na závody a ani před nima aby jste neplatili zbytečně a v polovině týdne vas nevyhodili od vody.Pozor také na dětské závody a závody mistní organizace je před nima také hájení.

      antony - Profil | Čt 29.1.2009 17:01:46

      Zajda >> Pokud myslíš cottuse, tak to není on, ten je Jan, luhačovský je Franta. Franta asi nebude přispívat a diskutovat tady na mrku, protože žije v jiném světě a těžko by si tady s někým rozumněl.
      hola
      antony

        Franta01 - Profil | Čt 29.1.2009 16:54:23

        jarda 2004 >> Souhlas.Jen malá oprava.Neposilej vzkaz organizátorům,ale jen jednomu organizátoru.A tím je pan hospodář.protože závody jsou jen jeho byznys a nikdo mu do toho mluvit nesmí.A pokud by se našel v místní organizaci člen,který by si dovolil nějakou nepravost kritizovat,tak bude jednoduše vyloučen.

          jarda 2004 - Profil | Čt 29.1.2009 16:25:44

          Nechal jsem se přemluvit na závody v kaprařském duchu ale ta fraška co se tam odehrává je bez invektiv k zblytí. To že některé fleky nešli použít je maličkost (nebyla voda) ale start to byl zážitek nikdy před tím jsem ani ve snu nevyděl tolik lidí co se dokážou přehodit ja nahodil cca 30 min od startu a ani tak mě neminulo několikáté přehození deklarované 3 metry mezi rybáři jsou z oblasti fantazie. A když vás po desáté v jednom dnu otravůjí prodavačky losů které obdržely od kamaráda malé odstupné z tím že nemáme zájem jste na infarkt. Tohle brutálně komerční,raději zlatokopecké počínání pořadatelů je tou nejubožejší stránkou celého podniku. A zacházení z rybama to už nejde komentovat ve vezírku jsou i několik hodin a měření na trávě je běžnou rutinou.Rzhodčích kteří vám budou do bezvědomí tvrdit že tam kde sedíte je to nej místo z celého jezera působí jako ze špatné reklamy.

          Jen malý vzkaz organizátorům že se nestydíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Robert1 - Profil | Čt 29.1.2009 16:08:16

            Zdravim rybáře k tomuhle tematu musim dodat jen že jsem vodu navštivil ryby nadherne.ale co se tyče zavodu Luhačovicky pohar už nikdy..!!!!! Horší byznys a vypočitavost..jsem nevidel proste hlava na hlavě a rybař je jen platici kus ne člověk...Robert

              Franta01 - Profil | Čt 29.1.2009 15:44:46

              fána8 CZ >> Na to musím reagovat.Upouštění vody není v kompetenci hospodáře.To je práce hrázného.A mám pocit že ani on si nemůže s hladinou hýbat jak se mu zlíbí.Pana Miku nemusím.Podle mne je to člověk postádající jakýkoliv charakter.Ale jedno se mu přiznat musí.Obchodního ducha má.A určitě není v jeho zájmu hýbat s vodou,aby byly úlovky co nejmenší.Spíš naopak.Na takových závodech je množství a velikost ryb ta nejlepší reklama.A on to moc dobře ví.A ta určuje kolik prodá povolenek,kolik bude sponzorů,darů a lidí na dalších závodech.A ještě něco.Ale je to jedna paní povídala.Prý se má hrázný a Miko tak rád,že kdyby to jen trochu šlo,tak mu s tou vodou hýbe na potvoru.Ale jinak je pravda,že se jedná o nadstandartně zarybněnou vodu.A to dělá hospodáři největší starost.Co s rybami,až se bude přehrada vypouštět.

                HP - Profil | Čt 29.1.2009 15:35:28

                Ty Luhačovice to musí být velice zajmavá voda, až se divím, že tam někdo chodí na rybky, podle toho co jsem tady za poslední roky všechno o Luhačovicích čelt. :-)

                  Zajda - Profil | Čt 29.1.2009 15:29:46

                  Tady na MRKu je taky jeden Miko...To je on?

                    fána8 CZ - Profil | Čt 29.1.2009 15:15:39

                    Franta01 >> souhlas

                      Franta01 - Profil | Čt 29.1.2009 15:14:37

                      Zd3ndA >> Chybí ti pozitivní vyjádření?Jedno by bylo.Povodí Moravy uvolnilo hodně milionů a ještě letos,nebo příští rok se má přehrada(dno) čistit.Ješrě se rozhoduje mezi dvěma způsoby.Buď se bude vypouštět celá,nebo jen částečně a pomocí sacího bagru.Takže dvě pozit.vyjádření.Přehrada bude mít čisté dno a druhé je že minimálně na jeden rok má Miko po byznysu.Ale jinak tam nic pozitivní není.Bohužel,ale je to tak.

                        fána8 CZ - Profil | Čt 29.1.2009 15:14:33

                        ale tak pozitivní na tom je že jak tady psal Franta01 tak zarybněný je to slušně dokonce si myslím že velmi slušně ale a zas je to tu ale záleží na hospodářovi jestli pohne s vodou nebo ne

                          kakr - Profil | Čt 29.1.2009 15:05:34

                          Pozitivní je v Luhačovicích léčivá voda -Vincentka. Najdeš ji na kolonádě, na přehradě bohužel ne.

                            Zd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 14:59:57

                            Vase zprava

                              Zd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 14:29:30

                              Vase zprava

                                Zd3ndA - Profil | Čt 29.1.2009 13:37:45

                                Ještě žádné pozitivní vyjádření to je k pláči :-(

                                  lojd - Profil | Čt 29.1.2009 12:16:36

                                  Cau,taky se tam chystame s kamosem az to rozmrzne.Tak uvidime jak to pujde.Jo a jeste otazecka bokem.jakou univerzalni velikost hacku longshannk?? budu chytat na boili

                                    Franta01 - Profil | Čt 29.1.2009 11:54:56

                                    kam!kaze >> Máš pravdu.Ale to se těžko dokazuje.Mám příklad odtamtud.Syn tam před několika lety chytl kapra,při zvážení měl asi šest kilo dvacet.Dovedeš si představit jak bylo osmiletému klukovi když ho rozhodčí plácali po rameni,s tím že je to na cenu.A taky bylo.Dostal v sáčku hrst olůvek.Ty závody vyhrála dcera jednoho velkého sponzora s kaprem kolem osmdesáti cm.Několik rozhodčích se vyjádřilo,že ani neví kde chytala.A pozor!Ta dívčina měla čtyři roky.Ale buďme poctiví.Je pravda že chtít za povolenku pět tisíc je opravdu moc.Ale ta voda je osazena výtečně. Aspoň co se týká kapra,sumce.Trofejní ryba se tam chytit opravdu dá.

                                      Franta01 - Profil | Čt 29.1.2009 11:02:14

                                      antony >> momentalně nejsem doma,ale zítra tu ten článek máš.nebo ti ho pošlu na mail.

                                        kam!kaze - Profil | Čt 29.1.2009 8:33:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        fána8 CZ >> Tahle věc o donesení kapra a následném vítězství je dost profláklá.Je to pravda ale nikdo s tím nedokázal nic udělat.Mám Luhačovice za rohem,ale nikdy bych tam nejel rybařit.Nebudu podporovat tyhle zmrdy(omlouvám se za ten výraz,ale jinak to říct nedokážu) kteří těží jen z výhodného umístění lokality.