Vodní nádrž Mohelno

Zajímá mne lov na této nádrži.Jde mi o přístup k vodě,kolísání hladiny,bivakovní a Vaše zkušenosti s touto vodou.
Autor diskuse: mishak - Profil , 28.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

NSerjoža - Profil | Po 28.6.2021 18:06:14

V sobotu 5 kapru,amur a 2 cejni.

    Ndada11 - Profil | Po 28.6.2021 17:22:06

    Krom 63 >> Pěkný

      NKrom 63 - Profil | Po 28.6.2021 15:02:15

      Nedělni relax na kole. Co jsem viděl, tak rybářova noha nikde. Nebo se pletu (byl někdo)? Ryb jsem z hráze viděl pomálu...

        Ndada11 - Profil | Čt 31.12.2020 21:19:22

        Serjoža >> Jen poporosťte 😁

          NSerjoža - Profil | Čt 31.12.2020 21:07:59

          ..

            NBobo10 - Profil | Ne 18.10.2020 20:16:48

            Dneska dole

              Ndada11 - Profil | Po 12.10.2020 13:29:56

              Indy78 >> Moc pěkný. To je někde u hráze ?

                NIndy78 - Profil | Po 12.10.2020 13:13:43

                Byl to krásnej víkend👍

                  Ndada11 - Profil | Ne 20.9.2020 16:29:54

                  Bobo10 >> Taky dost vody.

                    NBobo10 - Profil | So 19.9.2020 13:35:53

                    Aktuálně....

                      Ndada11 - Profil | Pá 11.9.2020 20:30:36

                      Krom 63 >> To přijde 😁

                        NKrom 63 - Profil | Pá 11.9.2020 18:26:34

                        Prozatim kapr 50cm a dva cejni.
                        Příroda kolem no coment...

                          NVydra241 - Profil | St 9.9.2020 18:48:16

                          Dík za info, já jezdím na dalešickou ale v těch vedrech sem toho tam moc nečapl. Dolů jezdím přet vánocema a teď sem to tam vyzkoušel, ryb tam je dost co sem viděl.

                            NKelly 78 - Profil | St 9.9.2020 18:11:40

                            To neví nikdo. Řídí to z Prahy podle slunečních elektráren,pocasi atd. Ani člověk co pracuje dole na hrází to neví. Jebou s tím podle výroby elektřiny.

                              NVydra241 - Profil | St 9.9.2020 14:23:33

                              Ahoj mám dotaz, ví někdo jak často vypouští mohelno já tam byl v pátek večer a voda 2m pod plnej stav, dnes ráno v 6h přehrada prázdná jen řeka v koritě.

                                NKrom 63 - Profil | Po 7.9.2020 8:50:08

                                Serjoža >> Diky za info, chystám se tam teď na vikend.

                                  NSerjoža - Profil | Ne 6.9.2020 18:13:16

                                  Krom 63 >> Kolečka se tam dělali,to mohlo byt ale cokoliv.Asi se už rozjeli.14 dni zpět pokaždy 3ks.Ze dna i na splávek.

                                    NKrom 63 - Profil | Ne 6.9.2020 18:07:36

                                    Serjoža >> Ahoj, co pstruzi, ukazovali se?

                                      NSerjoža - Profil | Ne 6.9.2020 16:11:25

                                      Nebere to.Ráno voda v lese .Odpoledne 10m dole, že je vidět špunt.Za 3hod ani ťuk,to se mě tam ještě nestalo-

                                        Ndada11 - Profil | So 5.9.2020 20:06:14

                                        jagos >> Já jezdím, ale na Dalešickou.