- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Česká pošta a její "super" služby ...
Zdravím, stala se mi nepříjemná věc: objednal jsem si zboží, zaplatil ho převodem (asi chyba), mělo dojít-nedošlo, z toho e-shopu to zjištovali a pošta prostě zatím neví, kde ta zásilka je. Paráda - já nemám ani peníze, ani zboží, na pošte mi řekli, že já nemůžu vůbec nic, reklamaci či stížnost musí podat odesílatel, čili e-shop, který ale má moje už moje peníze a že se zboží ztratilo na poště, ho nemusí zajímat ... Takže čekám, jak se ten e-shop zachová, doufám, že mě nenechají ve štychu a že to budou řešit. Chtěl jsem se zeptat, jestli se to někomu stalo (jako že určitě) a jak to řešil? Díky.
Autor diskuse: Stepa23 - Profil , 22.1.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Pá 7.1.2022 20:19:57
sven >> Ahoj. Moje zkušenost je ta, že zejména ČP, ale vcelku i jiné dopravní služby, jakmile je to balík z ciziny a není to apriori ALI, tak už mají před ním respekt a zacházejí s ním daleko opatrněji. Zřejmě jsou hodně poučeni ... proč asi?
Roury od koberců mi dali zadara všude kde jsem požádal.
Roury od koberců mi dali zadara všude kde jsem požádal.
NCalex - Profil | Pá 7.1.2022 19:51:34
sven >> Nevím kde se mohu na něco zeptat ohledně prodejů na Aukru a novým způsobem dopravy ,,Zásilkovna přes Aukro,,..Posílal jsem tak už tři balíčky a je to super. Jen se mi zdá, že to není pojištěný, možná se mýlím. Podle starýho se myslím platilo 0,50Kč za každou stokorunu a teď nic. :-((((......Zkusím se zeptat tady, když tak do SZ. Dík.......
Nhaas - Profil | Pá 7.1.2022 19:47:03
Calex >> ted mi prisla do e mailu i nabidka ze zaslat cz vozi i ameriku a cena dle cla atd cena kolem 950 kc
Nhaas - Profil | Pá 7.1.2022 19:45:58
sven >> ja nebyl zkuseny vubec ja si nechal taky zde poradit ted uz vim vc go a fakt to je na pohodu nejhorsi je pockat az ti dojde potvrzeni ze jim byla platba pripsana na ucet pak uz to je rychlovka .......niceho se neboj ja nejsem taky zadny hacker a zvladnul jsem to 😂😂😂😂
NCalex - Profil | Pá 7.1.2022 19:44:15
sven >> Pruty po ČR už jen s zaslat. cz...A z Anglie UPS ale to už je za peníze.:-)))))
Nsven - Profil | Pá 7.1.2022 19:38:39
haas >> Ahoj. Díky za zkušenost.
Já zatím jako blbec, posílal jen přes ČP ale už je šlus :-)
Už mě dost podojili ...končím s nimi a jsem rád, že jsem se tady zeptal zkušených .
Já zatím jako blbec, posílal jen přes ČP ale už je šlus :-)
Už mě dost podojili ...končím s nimi a jsem rád, že jsem se tady zeptal zkušených .
Nsven - Profil | Pá 7.1.2022 19:34:44
Calex >> Ahoj, Já zatím podobnou neblahou zkušenost nemám..
V okruhu několika set metrů mám 2x balíkovnu, 2x zásilkovnu, 2 x parcelshop.
Nakupuji dost v e-shopech a pokud to prodejce nabízí, volím raději tyto než poštu.
I když popravdě ani s tou poštou nemám problém, děvčata co rozvážejí, mi volají předem jestli jsem doma :-) Musíš si je hýčkat :-)
Ale pokud nechci smrdět doma, tak volím ty výše uvedené ...
V okruhu několika set metrů mám 2x balíkovnu, 2x zásilkovnu, 2 x parcelshop.
Nakupuji dost v e-shopech a pokud to prodejce nabízí, volím raději tyto než poštu.
I když popravdě ani s tou poštou nemám problém, děvčata co rozvážejí, mi volají předem jestli jsem doma :-) Musíš si je hýčkat :-)
Ale pokud nechci smrdět doma, tak volím ty výše uvedené ...
Nhaas - Profil | Pá 7.1.2022 19:30:52
sven >> ahoj psal jsem nize ......taky jsem to v sobe dlouho resil a nakonec se rozhodl pro zaslat.cz ......vyplnis v aplikaci rozmery , vahu a aplikace ti sama nabidne kuryra ktery to preveze kliknes zaplatis kartou a vyberes si den kdy chces kuryra doma prevezme a jeste po dodani ti prijde sms ....pri predavce dostaneš potvrzeni o prevzeti ...posilal jsem 12 ft delku CP chtela po me 363 kc tak jsem se zasmal a dvere zase zavrel ...... 😂 Nakonec me posta vysla na 132 kc 👍👍👍👍 dojelo GLS
NCalex - Profil | Pá 7.1.2022 19:15:27
sven >> A pak Ti jako bonus přejedou prut tranzitem. Trubka z Brena neměla nárok..No neber to.....Teď čekám od 20.12. balíček do balíkovny..Zaplacenej. Nikdo neví kde je...Mám na ně smůlu.....
NPidess - Profil | Pá 7.1.2022 19:03:01
sven >> mě řekla dokonce paní 570 Kč, tak jsem jí řekl, že jí moc děkuji, že pošlu přes zaslat.cz, stálo mě to 179 Kč a přijeli si pro to domů, druhý den byl prut doručen, akorát si myslím, že teď kvůli ceně benzinu zdraží(
Ať se daří)
Ať se daří)
Nsven - Profil | Pá 7.1.2022 19:01:52
plavan >> Také vyrábím krabice :-)) V garáži mám bordel, je to tam jak v kartonážce :-) Když vidím na krámě nějakou bytelnou krabici, tak je moje :-) Pak už stačí jen nějaké to klubko izolepy.. .-)
Nsven - Profil | Pá 7.1.2022 18:57:09
Pidess >> Ahoj. Děkuji Ti. Také se mi už nechce krmit poštu :-)
Když jsem si naběhl naposled, oškubali mě ti lupiči skoro o čtyři stovky za jeden prut...
Když jsem si naběhl naposled, oškubali mě ti lupiči skoro o čtyři stovky za jeden prut...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NNa ryby na kole194
NKutilské jádro MRKu5344
NOpravy a úpravy navijáků5905
NUdírny a uzení51139
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











