Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Neda 2 - Profil | Pá 23.1.2009 18:01:09

    Vase zprava

      NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 18:00:17

      ráno z loďky..

        Neda 2 - Profil | Pá 23.1.2009 18:00:14

        my tam jezdíme 3 roky,ale vždycky jen na jeden víkend,většinou v červnu.Loni sem tam poprví zkoušel boilie a docela to bralo.Posílám i pár fotek.

          Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 17:56:40

          Zatím žádné fotku úlovků?!

            NRomikS - Profil | Pá 23.1.2009 17:56:11

            Taky přihodím pár fotek,tahle voda je moje nejoblíbenější,jezdím tam už od dětství,mám to tam moc rád!

              Nmishak - Profil | Pá 23.1.2009 17:27:03

              Jak jsem sliboval včera ,tak dnes bohužel počasí nevyšlo,ale i tak jsem udělal foto nové dominanty tyčící se nad bítovskýma zátokama.V létě za dobré viditelnosti bude pěkné pokoukáníčko.

                NDoktor - Profil | Pá 23.1.2009 12:50:48

                Starej Bítov

                  NDoktor - Profil | Pá 23.1.2009 12:49:27

                  Vase zprava

                    NDoktor - Profil | Pá 23.1.2009 12:48:38

                    Vase zprava

                      NDoktor - Profil | Pá 23.1.2009 12:47:11

                      Vase zprava

                        NKorda - Profil | Čt 22.1.2009 21:36:09

                        kakr >> Jak tenkráte v létě dopadl ten průzkum nádrže.Je někde něco napsáno o co tam vlastně šlo??

                          NMaroš3310 - Profil | Čt 22.1.2009 21:16:04

                          kakr >> Díky. Zajímavý počteníčko.

                            NJorjo - Profil | Čt 22.1.2009 21:08:00

                            tak já děkuji za založení této super otázky ,kde si určitě ještě několikrát pokecáme . Dobrou noc Vranováci !! ;-)

                              Nkakr - Profil | Čt 22.1.2009 21:04:56

                              To je vše, následuje Lovební řád a ten byl uveden na začátku diskuze.

                                NJorjo - Profil | Čt 22.1.2009 21:04:26

                                kakr >> úúúúúúúf sem se lekl ;-)

                                  Nkakr - Profil | Čt 22.1.2009 21:03:51

                                  Jorjo >>
                                  nepřeskočil, dvoustrana je mapka přehrady a ta je stejná dodnes.

                                    Nkakr - Profil | Čt 22.1.2009 21:00:38

                                    pomalu končíme...

                                      NJorjo - Profil | Čt 22.1.2009 20:59:52

                                      kakr >> si přezkočil 2 strany :(

                                        Nkakr - Profil | Čt 22.1.2009 20:58:37

                                        a ještě...

                                          Nkakr - Profil | Čt 22.1.2009 20:57:04

                                          tak pokračujeme...