Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NPoušťák - Profil | Ne 2.1.2011 12:14:42

Grasel >> doporučil bych ti znovu shlédnout právě sončený test v TV na Z1,aby jsi uvěřil co je reálné a co ne.Též všem,kteří se zde dohadují co je a co není terenní vůz.

    NUnca - Profil | Ne 2.1.2011 11:47:39

    paia >> Mě se Audi Allroad moc líbí a z fleku bych ho bral. I tento starší model. Ale zastávám názor že pokud nemám na novy Audi, tak si ho nebudu kupovat. :-) Servis je prostě moc drahej a ojetina je vždy loterie.

      NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 11:41:53

      Petr Z. Vedro >> Pěkný,ale trošku nepravděpodobný :-))

        NTominoRS - Profil | Ne 2.1.2011 11:37:55

        paia >> Dik ja doufal ze se pripojis driv,vzpomel sem si na tebe ze jej mas tedka taky.

          Nštikobijec - Profil | Ne 2.1.2011 8:16:37

          MYŠÁK

            Nštikobijec - Profil | Ne 2.1.2011 8:12:37

            ahoj ono taky zaleží kde bydlíš, ja jsem z hor a musel jsem si pořídit 4x4 ,pokud je někdo třeba z OLOMOUCE ,tak zas je pro něj lepší osobak kombi a při větším vybavení raději použít přívěsny vozík. ja měl PEUGEOTA 405 D pohodlne ,levne,auto, minymalní vydaje, spotreba 5l nafty, Ted mam MITSUBISHI PAJERO SPORT, 2,5 td provoz a naklady se hodně zvíšily ,SPOTŘEBA 9 - 10 L UDRŽBA OPRAVY jsou daleko více nakladné. ALE MUSÍM PŘIZNAT , ŽE JSEM VELICE SPOKOJEN , UŽ bych OSOBAK NECHTĚL.

              Npaia - Profil | Ne 2.1.2011 2:46:29

              současný Allroad...

              k tomuhle autu bych rád dodal několik vyjasnění k bludům, co tu padly...

              1/ 70t za rozvody si řeknou max. v autorizovaném servisu, v normálním servisu to stojí třetinu, celej motor se dá sehnat do 50k, automatická převodovka je dražší
              2/ pokud nekoupíte zrovna nějakou stáčenou past, kde nemáte tušení, jaká byla servisní historie, tak rozvody děláte dle servisních intervalů
              3/ problém s vačkami je u aut s rokem výroby do 2004 (viz http://www.audi-club.cz/forum.php?prispevek=48563 )
              4/ měchy stojí 5t jeden, pokud prdne, mění se na nápravě, čili 10t, což není zase až tak šílená položka, jak bylo prezentováno, měchy je vybaven každý allroad, existuje aftermarket sada na předělání na přužiny, ale to auto tím zabijete a přicházíte o jeden z hlavních důvodů, proč si ho koupit

                Npaia - Profil | Ne 2.1.2011 2:39:04

                bývalý LR...

                  NUnca - Profil | Ne 2.1.2011 1:41:45

                  A ještě ta "lůžková úprava". :-)

                    NUnca - Profil | Ne 2.1.2011 1:41:04

                    Doufám že už se ty fotky nahrajou. :-)

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 0:04:41

                      Arne >> to se ale musíš naučit, 9 z 10 řidičů by už nevyjelo.

                        Nvajsi - Profil | So 1.1.2011 23:04:06

                        Jira M >> Kdyby si šel po motoru s passata tak bez problemu audiny sou podle mě víš než VW

                          NJira M - Profil | So 1.1.2011 23:02:11

                          vajsi >> to by musel bejt tak s bouračky někde s vrakáče ale dal by se sehnat

                            Nvajsi - Profil | So 1.1.2011 22:59:29

                            Jira M >> Já myslím že za těch 70 000 by ten motor zehnal co myslíš?

                              NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:57:13

                              Tak to asi dělal i s vačkama,já se ho zeptám.

                                NArne - Profil | So 1.1.2011 22:54:35

                                Teda jen to tu pročítám, ale to video té Nivy, co má kola skoro celá v blátě, mě dostalo.Sice auto nepotřebuju, ale skoro přemýšlím, že si tu Nivu koupím.... :)

                                  NJira M - Profil | So 1.1.2011 22:54:34

                                  vajsi >> to ne to mu vyměnily i půlku motorunebo aspoň třetinu

                                    Nvajsi - Profil | So 1.1.2011 22:52:02

                                    70 000 za rozvody tak to si kupoval vše do zásoby nejmín na 5 krát dopředu ne? :D

                                      NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:49:16

                                      kůrovecR >> a mimochodem ani tu pulku bych jim za to nedal