Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nvajsi - Profil | So 1.1.2011 22:49:13

kůrovecR >> Myslíš jako že 2.5 TDi VW 132kw není stejný jako 2.5 TDi 132kw v Audině?

    NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:48:38

    kůrovecR >> hele nevrim ze "blby rozvody" stojej 70 a to mas v tech novych az myslim tu 2,5 v6 TDi

      NJira M - Profil | So 1.1.2011 22:48:05

      TominoRS >> což to neřikám ale ta cena je přemrštěná

        NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:46:56

        TominoRS >> Passata ještě mám staršího rozvody do 5tis,asi ne všechny motory co jsou v audi se davaj do VW i když to je koncern.Jak jsem koupil tak prodávám.

          NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:46:03

          Jira M >> Peugeot??tak to je trochu jinde

            NJira M - Profil | So 1.1.2011 22:45:26

            TominoRS >> jj mě stály rozvody s filtrama 15 ale mam jen 2,2 hdi

              NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:42:30

              Jira M >> Taky tomu neverim
              beztak tam delali i mechy a tak

                NJira M - Profil | So 1.1.2011 22:40:42

                kůrovecR >> to asi nebyly jen rozvody to tam toho asi bylo víc ,jen rozvody tak na polovic i s náplněma a všema filtrama to bych bral.

                  NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:37:28

                  kůrovecR >> ted sem to rikal kamosovi a malo se smal.passat ma stejnej motor.a pochybuju ze na passata sou tak drahy rozvody

                    NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:31:40

                    TominoRS >> Dělali to tady a ještě má známý v autorizovaným servisu,taky jsem kulil oči.

                      NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:27:27

                      kůrovecR >> tolik na audinku nedal ani kamos za automata prevodouku novou

                        NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:26:33

                        a to mu delali prímov nemecku v audi ne?

                          NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:25:31

                          TominoRS >> Já ho nemám,kámoš platil cca 70tis.se vším co k tomu patří.

                            NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:21:59

                            kůrovecR >> a na kolik te teda vyjdou????

                              NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:17:42

                              TominoRS >> To ti ale zdaleka nestačí,jinak je to moc hezký stroj nejen na rybačku.

                                NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 22:14:08

                                kůrovecR >> slevu i 10 000 dostanes oni na tom maji nahozeno daaaleko vice.ale zalezi na koho natrefis

                                  NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 22:12:43

                                  TominoRS >> Ale nikdo ti nedá slevu takovou aby ti pokryla rozvody u tohoto modelu.Je jasný že se nedělají často ale je to pecka.

                                    NMad Carp - Profil | So 1.1.2011 21:58:02

                                    Ani ryba ani rak za celkem normalni penize Nissan X-Trail.

                                      NTominoRS - Profil | So 1.1.2011 21:51:18

                                      kůrovecR >> tak samozdrejme ti neuhradi komplet naklady co te cekaji ale aspon ty rozvody mas z krku pak uz je to o tom na co zrovna natrefis.jake s tim budou problemy.

                                        NkůrovecR - Profil | So 1.1.2011 21:48:48

                                        TominoRS >> Samozřejmě cenu stáhneš ale tolik aby pokryla náklady který tě čekaj až pojezdíš a seznámíš se s autem tak ti to nestačí.Mám čerstvou zkušenost ale to už je českej kolorit našich autobazarů.