Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Bono 27,15 - Profil | So 1.1.2011 17:56:36

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 17:44:34 >> Jojo. Asi to vyhraje Lada.

    Raketýr - Profil | So 1.1.2011 17:46:48

    Není nad klasiku ;-)

      Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 17:44:34

      Bono 27,15 >> nerad bych tě nějak odrazoval od britskýho benzínovýho douapůlitru, ale jestli sháníš opravdu něco do lesa a na louku, vsadil bych spíš na tu nivu, minimálně kvůli náhradnim dílům a cenový dostupnosti, nakonec ladu ti opraví kdejakej jouda v garáži narozdíl od land rovera......

        sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:44:04

        Poušťák >> já vím, ale nechci kritizovat něčí vkus.

          Tóny - Profil | So 1.1.2011 17:43:53

          kobr.d >> nežaluj,prašivko!!!!

            sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:41:20

            pepa-č >> jistěě. A tento přední jakoby ochranný rám , který drží na dvou 10 šroubech se při čelním střetu umí trefit do kabiny.

              Poušťák - Profil | So 1.1.2011 17:40:02

              sliver - samolibý vůl >> já s tebou ale souhlasil,mě se to líbí,ale jak jsi řek,tak to při nárazu auto víc poničí,jak ochrání.

                sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:39:09

                Dusej >> aha, no ale i tak .

                  sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:37:25

                  Poušťák >> mi se to právě vůbec nelíbí. To auto je hezčí bez nich. Jen můj názor, nemám rád vánoční stromky .

                    pepa-č - Profil | So 1.1.2011 17:36:59

                    sliver - samolibý vůl >> to je na srážení chodců. Navíc jako člověk od aut jistě víš, že hmotnost navíc je skvělá věc, za kterou je dobrý si i připlatit. a ještě to super vypadá. no ni? :-)

                      Dusej - Profil | So 1.1.2011 17:35:45

                      sliver - samolibý vůl >> to neni kroska to je enduro mezi tim je velkej rozdil a je to ctyrkilo opravu zadny delo takova pohodovka

                        Poušťák - Profil | So 1.1.2011 17:32:53

                        sliver - samolibý vůl >> ale zase je to hezký.)))

                          sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:31:07

                          Vykouš >> nic ve zlém, ale ty vodovodní trubky kolem dokola jsou fakt srandovní. Ty auto na zlomech spíš poničí než pomůžou.

                            kobr.d - Profil | So 1.1.2011 17:30:28

                            Tóny >> Ty si kup tohle wokurko, ať tě nemusí maminka pořád tahat na zádech. :-))

                              sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:29:22

                              Dusej >> to není 600 ? Krosky moc neznám, spíš se jich bojím.

                                Vykouš - Profil | So 1.1.2011 17:27:08

                                Mám tohle a zatím sem se dostal všude kde jsem potřeboval.

                                  Dusej - Profil | So 1.1.2011 17:26:07

                                  sliver - samolibý vůl >> na ryby idealni jen se tam toho moc nevejde no,zase takove delo to neni ale dostane se skoro kamkoliv

                                    sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 17:25:31

                                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 17:01:12 >> co já vím, tak transportéry až do T5 byly docela spolehlivé. Žádné auto není bez poruch a transportéry vždycky nabízely něco navíc.
                                    Já mám od podzima ještě jedno, prostornější. Transportéru se to nevyrovná, ale je za hubičku. Musím se ale vyrovnat s tím, že nesmí potkat ani větší šutr nebo kaluž a řetězy i lano musí být vždycky v kufru. Ale na daleké výpravy lepší než lanďák.

                                      Poušťák - Profil | So 1.1.2011 17:16:33

                                      Bono 27,15 >> ten stav tachometru mě rozesmál.Inu,jsme v Čechách.

                                        Bono 27,15 - Profil | So 1.1.2011 17:08:54

                                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 16:54:22 >> co toto?

                                        http://www.tipcar.cz/land/land-rover-discovery-2.5-​tdi-83kw-4x4-zaves-2720kg-cz-16148433.html