Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:47:08

sliver - samolibý vůl >> když už sme u těch dodávek co třeba taková Gazela ????

    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 18:47:07

    bowman >> http://www.peugeot.cz/objevte-vic/expert/polo-combi​-l1h1/

    expert teepee 2.0 HDI 100 kW f plnej palbě 8 míst, prodloužená verze. Měli ho v super akci mínus 350 tis. No nekup to. Co tě zajímá, ptej se. Akorát teď mizím.

      Nkobr.d - Profil | So 1.1.2011 18:41:14

      Tóny >> wole víajpíčáckej !

        Nbowman - Profil | So 1.1.2011 18:39:52

        sliver - samolibý vůl >> Pavle co je to za Pažouta?? Na jaře mě čeká nějaká dodávka tak se poohlížím po něčem vyzkoušeném.

          NTóny - Profil | So 1.1.2011 18:38:14

          kobr.d >>omlouvám se ně co na usmířenou http://www.youtube.com/watch?v=a7RlFYnkGXs wole počkej!!!!!

            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:38:10

            pepa-č >> aro by mě bavilo ovšem s agregátem DOKOGEN od atmosu..... co může bejt lepší než teréňák na dřevoplyn....
            ps: těmdle rumunskejm krámum zrovna dvakrát nehovim, určitě nejsou tolik rozšířený jako nivy, když už tak raději UAZ, nebo rovnou UAZ 452 (na ryby bych ho bral bez zaváhání)
            víc k tomu aru : http://www.autadoterenu.cz/aktuality/aro-na-drevopl​yn-fakt-nebo-fikce-38/

            Před startem motoru je nutné roztopit generátor dřevoplynu, většinou dřevěným uhlím. Běžná doba uvedení generátoru do provozu je cca 20 minut. Poté je nutné ohřát motor – cca 2 až 5 minut.

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:36:28

              sliver - samolibý vůl >> hlavně s Láďou je ti jedno jestli to někde odřeš, promáčkneš , nebo rovnou zlomíš, v tom je podle mě zakopanej pes..... (jinak vjedeš do frasu s autem za dvěstě než s plečkou za třicet)

                Npepa-č - Profil | So 1.1.2011 18:35:27

                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 18:33:31 >> co ARO?

                  Nkobr.d - Profil | So 1.1.2011 18:34:40

                  Tóny >> Se nepos.. :-))

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 18:33:34

                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 18:29:35 >> ta mezinápravová je tak na blbnutí na sněhu, jinak k ničemu. Mám ji i na LR a na zasněžené cestě fakt dobré, v terénu se na to spoléhat nedá. S nivou jsem v terénu myslím ani redukci nikdy nepoužil, ta projede vše.

                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:33:31

                      Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 18:27:21 >> to jo, myslim že kdyby se to jmenovalo Lada Ludra nikdo by nikterak neprotestoval......nakonec jedinou opravdovou a bezkonkurenční výhodou krom prostupnosti terénem je, že to auto je prakticky od roku 72 pořád stejný (vyjma motoru), po světě jich jezdí mraky, a hlavně servis zvládne opravdu kdejaká ludra, zkrátka zlatej sovětskej máslostroj....
                      ps: je to dělník....

                        Nfbc - Profil | So 1.1.2011 18:32:09

                        sliver - samolibý vůl >> čaute,tak sa to tu od včera pekne rozbehlo,chcel som len dodať pre teba a anakondu,že mám redukciu na diesli ale mám SUZUKI VITARA 2L TD-nie subaru,však som to tam aj uvádzal a ešte dodám že niva uzávierku má-medzinápravovú,čus.

                          NTóny - Profil | So 1.1.2011 18:31:18

                          kobr.d >> zas taková dřina to neni stačí chodit do práce svědomitě plnit příkazy NADŘÍZENÉHO nepožívat alkohol na pracovišti,ale nevotravovat s každym prdem.To jsme ten nový rok zase začli,vyškrábej mě oči.

                            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:29:35

                            sliver - samolibý vůl >> sice to má mezinápravovou uzávěrku a redukci, ale i tak už mlčim...

                              NFil@s - Profil | So 1.1.2011 18:27:21

                              Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 18:19:56 >> Vzpomínám na vyprávění známého který vlastnil Nivu. "Jeli jsem terénem, najednou mě nakopnul břeh a auto zůstalo na střeše. Vystoupili jsme z auta, tu ludru převrátili zpět na kola a pokračovali domů. Na autě to nebylo poznat, stát se mi to s něčím jiným, jdem domů pěšky." To auto se řadí mezi špičku, ale jen v terénu.

                                Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 18:23:01

                                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 18:19:56 >> vidíš , a tohle je zrovna jedno z aut, které se bez uzávěrky obejde.

                                  Nmpmaik - Profil | So 1.1.2011 18:22:49

                                  Mrknato >> Detroitský Jefferson North Assembly Plan vyrábí pro severní Ameriku a výrobu pro Evropu zajišťuje továrna Magna Steyr v rakouském Grazu, ale ne všechny modely se dělají v obou továrnách. Takže si občas někdo objedná třeba 8V 5,7 Hemi a ta se dělá v Americe tak se musí dovézt a stejně tak když čirou náhodou bude v Americe poptávka po naftě tak půjdou z Rakouska do států a nebo speciální modely které se převážejí sem a tam dle poptávky . Nic víc v tom nehledej :-)))

                                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 18:19:56

                                    Bono 27,15 >> je to sice maximální hnus (hlavně interiér), jízda v tom silně připomíná jízdu v traktoru, spotřeba v terénu je kolem 15 litrů, ale všechno se kompenzuje obrovskou teréní prostupností a hlavně opravdu lacinými a snadno dostupnými náhradními díly, nakonec možnost opravy prakticky kýmkoliv a kdekoliv, škoda je že se skoro nedá sehnat v naftě, zato jich jezdí celkem dost v plynu....
                                    ps: takový auto ti hned tak nikdo nevykrade, neukradne a potažmo ani neobtáhne klíčem....
                                    pro představu : http://www.youtube.com/watch?v=8vcmhFvTeOo&feature=​fvst

                                      Nkobr.d - Profil | So 1.1.2011 18:09:46

                                      Tóny >> Já vím, proč chceš toho land rovera. Chceš mít stejný jako... viď?! Se ho optej na vše co by jsi chtěl vědět. Je to ale honička být v týhle firmě jednička :-))

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 18:04:34

                                        niva je super, ale hnije před očima.