Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 17:01:12

sliver - samolibý vůl >> jo to je fér ..... něco obdobnýho sem viděl i od fordu.... a znám ještě starýho hasičskýho trasportéra 4x4 (tušim T1 nebo T2), ale všechno se na tom dost krutě sralo inu volkswagen.....
ps: osobně bych dal přednost uazu.....

    Nolo - Profil | So 1.1.2011 16:59:10

    Pavel Z >> Mal som T4 - super

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 16:58:59

      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 16:53:42 >> to se dělá myslím tam kde santana a je to prý stejná sračka. Nevím , osobně jsem se s tím nesetkal.

      mě zaujalo spíš toto 4x4, ale to bude palba

        NMrknato - Profil | So 1.1.2011 16:56:27

        mpmaik >> Možné to je, ale proč potom k nám vozí po moři, ty Jeeepy? Ze Štátov? Možná z Ostereichu do Štátov a odtial k nám, aby to bylo dražší..... Stejně jako to dělá svaz s kaprem. Vyrábajů ho v MO, ale kupuje se mimo zvaz, pro zvaz....

          Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 16:55:08

          Dusej >> s tím je škoda jezdit na ryby, to by mělo jenom lítat vzduchem, ne ?

            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 16:54:22

            Bono 27,15 >> Lada Niva, v týdle cenový relaci.....
            ps: do lesa klidně bez papírů, ale s pořádnejma gumama (ideální pořádný šípáky)

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 16:53:42

              co třeba Iveco Massiv ???

                NPepa z depa - Profil | So 1.1.2011 16:51:31

                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 16:49:49 >> ses splet to se stane i mě. kdybych s ní občas nejel tak bych to taky nevěděl.

                  NDusej - Profil | So 1.1.2011 16:51:21

                  moje dopravovadlo na ryby nani to sice auto ale vyjede vsecno

                    NBono 27,15 - Profil | So 1.1.2011 16:50:56

                    Ahoj panove. Koukam, ze tem ctyrkolkam rozumite. Potrebuji poradit. Potrebuji neco koupit jako doplnek k baraku na cesty do lesa a na louku. Libilo by se mi neco do 30-50tis. Uz jsem koukal, ale nevyznam se v tom.

                      NPavel Z - Profil | So 1.1.2011 16:50:10

                      Já jsem používal tohle, byl jsem spokojenej. Nebylo to auto do terénu,ale vynahrazovalo to prostorem.

                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 16:49:49

                        Pepa z depa >> svatá pravda...zase sem si zapřeháňel....

                          Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 16:45:27

                          olo >> krasavec, taky už mi to vrtá hlavou.

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 16:44:48

                            olo >> mi se nejvíc osvědčilo jezdit celoročně na zimákách s dobrým lamelovým vzorkem. Do bahna je to výborné, po skalách nejezdím a na asfalt i vodu taky super. Díky tuhým nápravám se to skoro vůbec nesjíždí.

                              Nolo - Profil | So 1.1.2011 16:43:01

                              Novši

                                NPepa z depa - Profil | So 1.1.2011 16:41:03

                                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 16:32:19 >> vejtřaska nemá uzávěrku na předku.

                                  Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 16:39:53

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 16:32:19 >> co furt máš s těma uzávěrkama ? I v nejhorším terénu dokud to jede, tak není důvod něco zavírat. A pokud není člověk hňup a třeba vyleze z auta a jde se podívat, tak najde způsob jak projet bez zapadnutí. A když jedeš sám stejně se nevyplatí moc blbnout, pak šlapeš 10 kiláků pro traktor.

                                    Nolo - Profil | So 1.1.2011 16:38:56

                                    sliver - samolibý vůl >> Na starom som maj Matador Izzarda celkom som bol spokojný , na novšej D II dorážam tie čo tam boli a dám tam niečo 50/50 , špecialy do terenu nepotrebujem aj tak 80% jazdím asfalt a tiež meniť kola každý weekend je blbosť

                                      Nolo - Profil | So 1.1.2011 16:33:47

                                      starý DISCO I

                                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 16:32:19

                                        sliver - samolibý vůl >> vzhledem k tomu že sem věčně přehánějící provokatér nesouhlasim, je jasný že jízda s pevnym náhonem všech čtyř kol je šílenství, ake dokážu si živě představit situace kdy je to jedinej možnej způsob jak jet a projet..... samozřejmě že se diferáky uzavíraj jenom v těch nejnutnějších případech, v opravdu těžkym terénu, ale když to to auto údajně 4x4 nemá tak končíš......
                                        rád bych podotknul že spousta SUVéček si na teréňáky vysloveně hrajou.....
                                        ps: bez uzávěrky musíš přizpůsobit jízdu terénu, tzn. vidim louži tak na to šlápnu, zavřu voči a rvu to co to dá, s uzávěrku, jenom zavřu diferák a pozvolna, bez stressu a nějakýho zbytečnýho násilí jedu dál....
                                        pps: taková vejtřaska měla uzávěrku všech náprav a proto i se svojí váhou jela a všechno všude a vždycky projela....