Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nfbc - Profil | Pá 31.12.2010 23:18:04

Mám síce len Suzuky vitara ale mojím snom je toto-ideál na ryby aj do extrému.

    NFil@s - Profil | Pá 31.12.2010 23:13:05

    kadlan >> Tak s tím jsem na ryby jezdil hodně dlouho, a pokaždé se tam vše vešlo. Prostě malé velké auto, a dodnes na něj vzpomínám... :-)

      Nkadlan - Profil | Pá 31.12.2010 23:10:41

      Renault twingo(musí stačit na nové není)

        NBejmák - Profil | Pá 31.12.2010 23:01:22

        Fild@ >> Fil@s - 31.12.2010 22:30:37 >> hezký- ja mám něco podobného ,než sem tam doběh bylo už pozdě:(

          NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 22:37:47

          oskus >> Já vím,ale tohle máme v partiji jako interní vtípek.. :-))

            Noskus - Profil | Pá 31.12.2010 22:36:58

            Grasel >> no to nedělají jen blondýny,takových cejpů je habaděj.

              NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 22:35:22

              Fild@ >> Fil@s - 31.12.2010 22:32:24 >> My tomu říkáme v hokně na blondýnu od té doby,kdy jsme před obchoďákem v blansku viděli parkovat bloncku přez 2 místa a aby toho nebylo málo,byly pro invalidy,kráva... :-))

                NFil@s - Profil | Pá 31.12.2010 22:35:11

                Libor1 >> Na netu seženeš za 4500 + montáž. Ale super věc. Dá se pořídit i verze s dálkovým startem. http://levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/dvoucestne-s​-pagerem/

                  Noskus - Profil | Pá 31.12.2010 22:34:45

                  Fild@ >> Fil@s - 31.12.2010 22:30:37 >> a co ti to pomůže ,že budeš vědět že máš rozbité čelní sklo nebo propíchané gumy.To už je celkem pozdě.

                    NLibor1 - Profil | Pá 31.12.2010 22:32:36

                    Na kolik vyjde Magicar?

                      NFil@s - Profil | Pá 31.12.2010 22:32:24

                      Grasel >> Pokud už tak někam jedu, snažím se zaparkovat někde hodně o samotě. A pokud je místa dost, klidně i přes dvě parkovací místa.

                        NFil@s - Profil | Pá 31.12.2010 22:30:37

                        Kolegové, mám na autě alarm Magicar, doporučuji těm, kteří chtějí mít kontrolu nad svým miláčkem. Na pageru vidíte co se s autem děje. Zda jsou otevřené dveře, rozvité čelní sklo apod.

                          Ndvorák - Profil | Pá 31.12.2010 22:29:30

                          Grasel >> No,v některých případech by to šlo:-))

                            NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 22:27:06

                            dvorák >> Nic,leda ju hned o to auto ohnout.. :-))

                              Ndvorák - Profil | Pá 31.12.2010 22:25:29

                              Grasel >> Taky se mě to stalo. A to bylo panečku překvapení,když jsem z toho auta vyskočil!!! Jenže co si vezmeš na nějaký krávě blbý zmalovaný?

                                Nlovec3 - Profil | Pá 31.12.2010 22:25:21

                                Grasel >> je to trošku od veci, ale máme v ČR rodinu, konkrétne v hraničnom pásme s Rakúskom. Je tam zákaz vstupu všetkých motorových vozidiel, ale ,,naši" majú na to nejaké povolenie, chodia tam na hríby. Vždy to dajú v aute do okna a idú. Lenže raz si to povolenie zabudli doma a keď prišli k autu, všetky 4 gumy boli prázdne a ventilky neznámo kde. Museli ísť cez les 7km do nejakej horárne pre pomoc. A že ľudia nie sú svine...

                                  NBejmák - Profil | Pá 31.12.2010 22:24:20

                                  Grasel >> lidi jsou prasata a nebude to lepší ani v tom novém roce .bohužel.

                                    NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 22:23:17

                                    Fild@ >> Fil@s - 31.12.2010 22:20:27 >> Já jelikož bytostně nesnáším nakupování,tak trávím chvíle čekání v autě u knížky a nevěřil bys co se děje na parkovištích třeba u globusu...To by sis to auto musel obložit panelama aby se mu nic nestalo,auta,vozíky,mrd sem mrd tam,no a,vždyť to není moje...

                                      Nroman - Profil | Pá 31.12.2010 22:21:24

                                      Max spokojenost

                                        NFil@s - Profil | Pá 31.12.2010 22:20:27

                                        Grasel >> Tak to zamrzí. A vytočí tě i to, že se člověk o to stará, a pak ti nejaký magor udělá škodu. To je na zabití. A nejhorší to je na parkovištích. Jak pozoruju ty lidi při parkování, to je fakt k breku...