Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nkarel.datel - Profil | So 1.1.2011 1:08:38

lobotomie (fanik) >> Začíná mě opuštět moje nejúžasnější Felda Kombi (290 000 km), kde budu takovýho hodnýho koně hledat. Láká mě Toyota HiLux, ale to bych se moc šponoval, asi stáhnu ocas a Duster to jistí :-)))

    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:06:18

    lobotomie (fanik) >> ale bez turba, co ?

      Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:02:45

      ...subaru forester 2,5 toť můj favorit

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:00:06

        šedý pes >> musíš kazit diškus o fajných autech pochybnými fámami ? Když někdo naletí a koupí si auto napiču, vymlouvá se na péro, trapné.

          Nfbc - Profil | So 1.1.2011 0:58:53

          karel.datel >> súhlas-no pozinkovanú kasnu moc off-roadov nemá a o auto sa treba starať zvlášť ked jazdí v teréne.

            Nšedý pes - Profil | So 1.1.2011 0:56:55

            fbc >> mám dojem, že z toho, co jsi zde vyjmenoval, jsi polovinu viděl na prospektech, a druhou vůbec ne, na ryby jezdíš na skládačce a tady machruješ.

              Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 0:55:58

              fbc >> discovery. Frílendr je pro ženské, jejichž chlap má pořádného lanďáka. Čirokíí nesedí na cestě.
              Nebere mi to fotky.

                Nšedý pes - Profil | So 1.1.2011 0:52:14

                Tomáš - >> príma diskuse pro kapraře s malým pérem :-)))

                  Nkarel.datel - Profil | So 1.1.2011 0:50:14

                  fbc >> Rumunem myslím ARO. Santanu trochu znám, nešel bych do ní, protože je drahá a hnije.

                    Nfbc - Profil | So 1.1.2011 0:49:27

                    sliver - samolibý vůl >>Pokiaľ myslíš LR-Def,tak ano-no na cestu nič moc a Freland-je slabúšik a Disca.... je taký stred za dobrú cenu a LR-RR-Drahý-ale inak dobrá značka.Zlatý stred je JEEP CHEROKEE-lacný veľa placu a z dobrými gumami nezmar,ale mne sa moc nepáči.

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 0:47:11

                      třeba teď

                        Nfbc - Profil | So 1.1.2011 0:38:54

                        karel.datel >> neviem či tým rumunom myslíš ARO-ale to na fotke je španielska Santana-ale stačila by aj tá.

                          Nkarel.datel - Profil | So 1.1.2011 0:21:00

                          fbc >> To je starej, dobrej, úžasnej Rumun :-)))

                            NAti - Profil | So 1.1.2011 0:20:46

                            Fotka se někde zatoulala, tak snad příště.

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 0:20:34

                              fbc >> LR stačí, nic levnějšího v současnosti není. V terénu a na ledě, v závějích už vůbec , nezradí.


                              fotky to dneska nebere, no a co.

                                NAti - Profil | So 1.1.2011 0:14:52

                                Jsem spokojený, ale už několikrát bylo těsno pro dva rybáře.

                                  Nfbc - Profil | Pá 31.12.2010 23:59:46

                                  sliver - samolibý vůl >> súhlasím-ND+provoz sú prehnane drahé a o chybách viem-pretože off-road a carp-fishing sú môj život-ale LC alebo MB-G sú ešte drahšie a tiež viem o dosť chybách-musíš mať šťastie na dobrý garážový kus od dôchodcu-PRAJEM Všetkým úspešný nový rok 2011.

                                    Nkonrád - Profil | Pá 31.12.2010 23:48:10

                                    ... je to 4x4 - bol to môj sen. SUBARU je SUBARU! Hore hodím čln (Albastar Phantom 270) a v pohode režem po dialnici aj 100km/h. Skúšal som to aj v teréne, je to makač. Fotené na CARP DREAM LAKE u Misela Zadravca : http://www.prekaprarov.sk/Carp-Dream-Lake-jul-2010/​

                                      Nkadlan - Profil | Pá 31.12.2010 23:43:03

                                      Fild@ >> Fil@s - 31.12.2010 23:13:05 >> Já jezdím rybařit většinou sám takže nemám sebemenší problém.Jak říkáš malé velké spolehlivé auto.

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 31.12.2010 23:22:38

                                        fbc >> zapomeň, to jsou nejporuchovější offroady. V terénu jsou dobré, tvrdé, ale strašně se kazí. Na ryby nebrat. Jezdí se v nich fajn, jsou pěkné, ale drahé ( ND i provoz ) a moc.