Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:04:05

stryček >> ja myslim ze to pomuze nebo aspon doufam, proc by to takhle brutalne odpoustel, leda ze by tam u kohoutu hraznej umrel a nikdo ho nehleda :-)))))))))

    NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:02:58

    stryček >> protoze by jsi ho k chate ani newodtahl :-))) kort ted kdyz to mas k vode hoooodne daleko :-)))))

      NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:01:49

      draveček >> ahoj najemniku :-)))) myslim ze asi jo ,fakt je voda hodne dole a stale upoustej.....

        Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 18:00:33

        Forest 1 >> Nechtěl bych ho ani zadarmo

          Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 18:00:09

          draveček >> Odpovim ti nemůže

            Ndraveček - Profil | Po 21.11.2011 17:59:28

            Forest 1 >> Jasan,myslíž že to vypuštění může pomoci proti těm sínicím?

              NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:56:25

              stryček >> na takoveho uz nemas kudlu....... a bejt u toho tak ti to ani nedovolim............ :-))))

                Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 17:53:35

                Forest 1 >> no tak at si lehne ke mě do udirny

                  NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:52:03

                  stryček >> jj koukal jsem se taky po ni ale nikde nic :-))) zadnej naznak, asi ji zalehl nejakej sumik 2,5m + :-))))))

                    Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 17:47:09

                    Forest 1 >> Ne ne dám to na aukro. čoveče lod pořád nikde už je mi to podezřelý

                      NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:45:06

                      stryček >> jj vim, delas luxus karbanatky :-))))))

                        Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 17:43:45

                        Forest 1 >> Ja jich potřebuju mit 40kilo čistyho masa víme?

                          NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:37:02

                          draveček >> jj uplne vypustit nemuzou a napustit zas musej :-))) neboj nic, a na dovolenou?? to me je jedno ja tam nebudu ale najemnici jo ja budu zas nekde zalezlej ve skalach na Orliku a cekat na poradnou jííízdu :-))))))))

                            Ndraveček - Profil | Po 21.11.2011 17:33:39

                            Forest 1 >> Snad nám to do léta zase napustí,nebo je po dovolené :-(((

                              NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:23:05

                              stryček >> to jsi jeste nenaplnil mrazak?? ja zapomel ty mas vlaste ,,pultak" a tam se tech okounu vejde vid :-)))))))))))

                                Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 17:21:36

                                Forest 1 >> Ja byl v něděli na metuji s můšákem. byl sem na seči už od čtvrtka

                                  NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 17:18:40

                                  stryček >> Ahoj, na okouny seru, jdou kaprici http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=617209 :-))) byl jsem zazimovat chajdu ted v nedeli po obede, nebyl jsi tam zas zalezlej tam jak jsem te nacapal minule?? nekdo tam byl a jeste jeden primo u zidaku v pulce prehrady ...........:-)))

                                    Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 16:54:30

                                    Forest 1 >> Kde máš vodu bejku? Chtěji to údajne odpustit a nechat vymrznout co nejvic kvůli sinicím. A vůbec kde se ted flákáš když jdou okouni?

                                      NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 16:50:27

                                      .

                                        NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 16:48:13

                                        ......