Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

NForest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:29:59

stryček >> jeste 2.5 m dolu a pujdem na osrov suchou nohou a muzem zavlacet pod ohebem :-)))

    Nstryček - Profil | St 23.11.2011 18:28:09

    Forest 1 >> No to je pravda čeče

      NForest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:27:12

      stryček >> ale zas tam mam misto prehrady řeku :-))

        Nstryček - Profil | St 23.11.2011 18:24:43

        Forest 1 >> No moc vody pod chatou nemáš což?

          NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:39:37

          stryček >> jj je na tebe spolehnuti a hlavne dobre odvedena prace za super peniz............

            Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 18:38:25

            Forest 1 >> Jako prd zavolej

              NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:28:36

              stryček >> teda dohlizet kdyz u me nekdo pracuje, treba ty :-))))neboj na jare ti zavolam .........:-))))))

                Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 18:26:53

                Forest 1 >> Ty a makat ????? Ježiš že se nestydíš použivat tohle slovo :-))))

                  NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:22:40

                  Blažík >> jo tak to ja nevim ja uz na Seci nechytal ani nepamatuji, jezdim tam jenom makat ............ :-))) ne opravdu .....

                    Nstrecek - Profil | Po 21.11.2011 18:20:10

                    Forest 1 >> No na Mrku bych řekl, že docela dost.

                      NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:18:56

                      strecek >> kuwa koli vas tady tech strycu je ???? :-))))

                        NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:17:34

                        strecek >> ..

                          Nstrecek - Profil | Po 21.11.2011 18:16:19

                          stryček >> Zdravím. Můžu se zeptat o jaký problém jde v Hlinsku. Čistička či co jsi tím myslel??

                            NBlažík - Profil | Po 21.11.2011 18:14:24

                            Forest 1 >> jj, ale přeci jen to o 1/3 stáhli, což je určitě zlepšení. Ryby by se mohli trochu zklidnit. Nevíš jak to tam vypadá s dravcema, jestli už se konečně rozkousali?

                              Nstryček - Profil | Po 21.11.2011 18:13:24

                              Forest 1 >> Ja myslim že to nepomůže ten problém je v Hlinsku a taky v malém přitoku do přehrady ale čas ukáže. Ale za mě at je to zeleny jak hrachovka je tam potom klideček.

                                NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:12:36

                                Blažík >> jj ale stejne odpousti o 1/2 vic nez pritejka .............

                                  NBlažík - Profil | Po 21.11.2011 18:08:03

                                  Forest 1 >> zdravím, včera trochu přivřeli kohout, takže by to snad mělo padat trochu pomaleji, ale stále je odtok o půl kubíku větší než přítok http://www.pla.cz/portal/nadrze/cz/index.htm

                                    NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 18:07:19

                                    draveček >> mate v planu k nam zas prijet??? jj bylo by to fajn, vim je to na prt ale co se da delat ........ treba to pomuze a bude to v cajku .......

                                      Ndraveček - Profil | Po 21.11.2011 18:04:22

                                      Forest 1 >> Vitej synku,no vůbec by nám to nevadilo,kdyby tam v létě ty potvory sinice konečně nebyly a mohli bychom se s dětmi i koupat.