Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 16:46:52

...

    NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 16:45:43

    Na pritoku .........

      NForest 1 - Profil | Po 21.11.2011 16:43:26

      Voda jde stale dolu, nevite proc a o kolik jeste upustej???Aktualni foto z nedele ........

        Nmalinko - Profil | Čt 8.9.2011 8:31:50

        osud >> Poslu to do SZ, uplne to sem nepatri.

          Nosud - Profil | St 7.9.2011 19:01:32

          malinko >> kde to najdu?nějakej odkaz by nebyl?A kdybych to chtěl spojit s rybařinou je to možné?

            Nmalinko - Profil | St 7.9.2011 18:54:53

            osud >> pro takhle stary deti idealni mala skala a na koupani jizera, letos sme tam s takhle malejma byli a super

              NForest 1 - Profil | St 7.9.2011 18:13:33

              osud >> to nevim .........

                Nosud - Profil | St 7.9.2011 17:55:37

                Forest 1 >> Hmm škoda tak nevím kde tam u vás.To je zrovna kraj kde jsem nikdy ani jako děcko nebyl tak proto chcem na nějaké nové místo.Není tam ještě něk nádrž Vír nebo tak nějak

                  NForest 1 - Profil | St 7.9.2011 17:42:12

                  osud >> no nevim to by jeste tak hrozny byt nemuselo ale vis jak to je ..... ale i tak deti bych do toho nepustil, letos to ,,zavrela" Hradecka hygiena .....

                    Nosud - Profil | St 7.9.2011 17:37:52

                    Forest 1 >> Takže na koupací dovolenou s 1?5 letým a 3 letým dítětem nedoporučuješ?Mívam celozávodní dovolenku vždy poslední týden v červenci a první srpnu.

                      NForest 1 - Profil | St 7.9.2011 17:35:44

                      osud >> Ahoj, ano voda je zelena kazdej rok ale letos to bylo snad nejvic co pomatuji ...........

                        Nosud - Profil | St 7.9.2011 17:09:51

                        pánove chci se zeptat snad poradíte na Seči je tak zelená voda každé léto.letos jsme tam chtěli na dovolenku s rodinkou ale nevyšlo tak to máme v plánu příští rok,ale byl bych nerad kdybych s ženou a 2 malými dětmi musel jezdi X kilometrů někde na koupák.děkuji za informaci

                          NVodník Kebule - Profil | St 7.9.2011 16:40:32

                          Forest 1 >>" nn ja nevlacim, mozna jen tak nekdy ale to je jen tak abych se na chate nenudil nebo nez Jirka otevre Pod drnem :-)))) "
                          sorry, záměna nicku, myslel jsem, že jsi někdo jiný ;o)

                            Nstryček - Profil | Po 5.9.2011 20:19:33

                            Forest 1 >> No tak to vim od hospodskyho kdo tam chodi ne? čus

                              NForest 1 - Profil | Po 5.9.2011 20:07:54

                              stryček >> jsi na Seci za celej rok 14 dni a uz vis kdo kam chodi :-)) kuwa neser :-)))) jdu do perin wokurko, rad jsem te tu videl ...........cus .......

                                Nstryček - Profil | Po 5.9.2011 20:05:31

                                Forest 1 >> Ještě si to nepil a už kecáš. U toho drnu asi taky žadna slava když odtud choděj lidi celý leto sem.

                                  NForest 1 - Profil | Po 5.9.2011 20:03:15

                                  stryček >> ne , tam maj toho Krakonose a to bych blil celou cestu az na pritok :-)))

                                    Nstryček - Profil | Po 5.9.2011 20:02:13

                                    Forest 1 >> Tak přijd k nam do hospody bandit už se tam naučil

                                      NForest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:58:41

                                      stryček >> Letos nam to spolecne posezeni Pod drnem u Jirky zas nedopadlo vid :-(((( Mohla bejt prdel ..........

                                        Nstryček - Profil | Po 5.9.2011 19:56:54

                                        Forest 1 >> Je hluboko ty bejku ale jde to dolu snad ji vyštourám