Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

stryček - Profil | Po 5.9.2011 19:56:09

Forest 1 >> Hochu v sobotu rano bylo na špici 6 lidi to jsem nežral ja už tam jdu jen z lenosti tam zazrak skončil

    Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:56:02

    stryček >> tak si vyzvedni lod aby jsi to nemel z ruky wokurko :-))))

      stryček - Profil | Po 5.9.2011 19:54:37

      Forest 1 >> Vychyta hovno bo nevi kde na špici je to o pár čudlách na to seru tam už leze kdejakej kokot.. Mam to bez lodi trochu z ruky ale stoji to zato

        Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:52:14

        stryček >> ty me davas :-) ale co ma to tam vychytat jeden mladej z Topole :-)))))) nebo ty je to jedno ....... :-)))

          stryček - Profil | Po 5.9.2011 19:47:45

          Forest 1 >> ještě tě pozlobim okounkem-43

            Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:42:03

            ted me to trklo,ta stika uz je davno vypreparovana pac by nebyla tak natazena,ale jo malem jsi me dostal( nasral) :-)))))

              Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:40:16

              stryček >> delas si prdel Strycu??????

                stryček - Profil | Po 5.9.2011 19:38:07

                Forest 1 >> zelena voda je ale jdou

                  Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:36:14

                  Vodník Kebule >> nn ja nevlacim, mozna jen tak nekdy ale to je jen tak abych se na chate nenudil nebo nez Jirka otevre Pod drnem :-))))

                    Forest 1 - Profil | Po 5.9.2011 19:34:50

                    Daci_02 >> voda hrozna a stale šla dolu, ted zacalo prset tak se uvidi ......

                      Vodník Kebule - Profil | Po 5.9.2011 10:29:39

                      Forest 1 >> ale no tak, kapr není dravec, ten nestojí na fleku a nečeká až ho přijedu přelstít... Ale máš pravdu, netřeba vědět víc. A co ty, uvláčel jsi něco hezkýho ?

                        Mára85 - Profil | Po 5.9.2011 9:37:50

                        Daci_02 >> Můžu potvrdit. Voda je fakt humus. Jediná šance na zlepšení by byl pořádný déšť a vítr. Ale to stejně pomůže jen na chvíli....

                          Matrix - Profil | Ne 4.9.2011 22:01:05

                          Daci_02 >> Voda hrozná...byl jsem tam předevčírem. Nebyl jsem teda chytat, ale byl jsem u vody a je to hrozný.

                            Daci_02 - Profil | Ne 4.9.2011 21:35:50

                            nazdarek, nevite nekdo v jakym stavu je tam tedka voda?? chtel bych tam je na tyden na chytacku a nevim jak to tam vypada...co sem cetl tak to je jako hrachovka :-D díky za info ;-) at berou kluci :-)

                              ch0se - Profil | Ne 4.9.2011 21:27:53

                              Forest 1 >> :))

                                ch0se - Profil | Ne 4.9.2011 21:26:52

                                Vodník Kebule >> přesný místo ti neřeknu :) ale je to kousek od časlavsky

                                  Forest 1 - Profil | Ne 4.9.2011 21:01:32

                                  ch0se >> nikomu nic nerikej , proste Seč :-)

                                    Vodník Kebule - Profil | Ne 4.9.2011 20:56:44

                                    ch0se >> Tak to je mazec, na první pokus??? Slušný ! Čáslavská nebo Oheb?

                                      ch0se - Profil | Ne 4.9.2011 11:46:58

                                      Vodník Kebule >> nojo měl sem štěstí (a to sem tam chytal poprvé v životě :))

                                        Vodník Kebule - Profil | Ne 4.9.2011 1:17:42

                                        ch0se >> Gratulace! To já takovýho ze Seče nemám... Ale jsou tam, jen se na ně dostat...