Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

ch0se - Profil | Ne 4.9.2011 0:31:13

Forest 1 >> zatim nemam nic naplanovanyho ale asi to tam ještě letos skusim

    Forest 1 - Profil | So 3.9.2011 10:41:32

    ch0se >> jj pravda, planujes jeste letos tam na ne vyrazit??

      ch0se - Profil | So 3.9.2011 10:36:14

      Forest 1 >> to je ,aspoň že sem chyt toho jednoho většiho :)

        Forest 1 - Profil | So 3.9.2011 10:17:35

        ch0se >> to je nic moc ale lepsi neco nez vubec nic :-))

          ch0se - Profil | Pá 2.9.2011 23:03:27

          draveček >> jo

            draveček - Profil | Pá 2.9.2011 17:04:01

            ch0se >> chytal jsi na boilí?

              ch0se - Profil | Pá 2.9.2011 16:53:00

              Forest 1 >> byl sem tam tejden a celkem sem chyt 9 kapru ale ty ostatni byli 45-65cm

                Forest 1 - Profil | Pá 2.9.2011 10:32:42

                ch0se >> peknej gratulace, povedlo se jeste neco pekneho? nebo se se spletl jen tento ...:-)

                  draveček - Profil | Pá 2.9.2011 7:02:49

                  Forest 1 >> To je právě ta panarama.Je na to program,že tři fotky zpracuje do jedné a pak můžeš vidět to co by jsi na jedné fotce neviděl.Jo Drn to je opravdová paráda.

                    ch0se - Profil | Čt 1.9.2011 20:43:07

                    jeden letošní ze Seče 12,5 kg 86cm

                      Forest 1 - Profil | Čt 1.9.2011 20:34:43

                      draveček >> pekne fotky ale nejake kulate :-))) to je tak kdyz jdes zlamanej z Pod drnu :-)))

                        draveček - Profil | Út 30.8.2011 12:58:02

                        Místo lovu.

                          draveček - Profil | Út 30.8.2011 12:56:47

                          Forest 1 >> posílám dvě panoramy z okolí Tvé chaty.

                            Mjaška - Profil | Ne 31.7.2011 18:42:26

                            Možná, že takhle zelená voda je po těch deštích z před 3 týdnů, kdy to spláchlo hnojivo z polí, které se tam nasypalo na jaře a sinice se tím přecpaly. Jo houby rostou, našel jsem i 10 syrovinek a z těch jsem nepustil ani jednu - s kmínem, solí a na másle jsou perfektní.

                              draveček - Profil | Ne 31.7.2011 17:16:45

                              Forest 1 >> Bylo by to fajn,no uvidíme:-)

                                Forest 1 - Profil | Ne 31.7.2011 17:13:58

                                draveček >> nejni zac,treba zas pristi rok ........... :-))

                                  draveček - Profil | Ne 31.7.2011 17:09:57

                                  Mjaška >> Ryby v tom berou,ale náramě.Právě jsme se vrátili z 14 denní dovolené a ve dvou jsme nachytali spousty cejnů do 47cm,kaprů do 45cm a 10 plotic nad 35 cm.Taky jsme chytli tlouště 40cm na halibutky a dva úhuře na žížaly. Cosi jsme i vzali do udírny,ale většinu ryb jsme pouštěli.Krásně celou dovolenou rostli houby,takže i těch jsme si užili dosytosti.Díky Martine za hezké ubytování a vlastně celou dovču v krásném prostředí,dobrého pivka pod Drnem(Primátor 11°).Jen ta zelená voda,to byl opravdový hnus,z kterým by chtělo něco udělat.

                                    Forest 1 - Profil | Ne 31.7.2011 14:13:05

                                    Blažík >> to ne, to bych tam jeste ted lezel s ponorenou hlavou :-)))

                                      king76 - Profil | Ne 31.7.2011 14:02:33

                                      to vypadá jak hrachová polévka :))

                                        Blažík - Profil | Ne 31.7.2011 14:01:44

                                        Mjaška >> nevybourala se tam cisterna od Božkova s peprmintkou? :-))