Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 16:05:16

VYDROUŠ >> Na mě to nezáleží, já se přizpůsobím většině.

    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:03:56

    Pojdmě až v sobotu na sraz!!!!!!! a vlastně mě bude aspon dobře:-)))) kurw.....kurw....

      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:02:54

      Kača. >> karpak >> no však pravě, ja jsem prase a nevím kdy mam dost

        NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:00:58

        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Vsobotu rano jdo na vítaní občanku, a jak se znam to by byl konec:-))

          Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 16:00:14

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Měl by jsi si nás hýčkat a předcházet. Zachvíli máš 10.000 příspěvků.

            Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:59:03

            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Tak tam navrhuješ trika a logo na ně a tady máš příspěvků tři prdele a ani to pitomý triko nekoupíš jako poděkování? No to jsi opravdu u mě spadl na ceně.

              NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:56:02

              Kača. >> karpak >> Koupíš mi to teda??

              Jinak na triko kašlu, ale čepice by stačila ne??

                Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:55:38

                VYDROUŠ >> Však pít nemusíš, jen si dáš pár pivíček na chuť a ve 3.00 hod. jsi doma.

                  Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:53:46

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Koukal jsem, jak jsi se rozvášnil v "Masařské jádro ????" Jen tak dál, chlapče. A nám by jsi trika nechtěl udělat?

                    NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:51:12

                    VYDROUŠ >> Jak to?

                      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:50:26

                      To mě sere ja v patek nemužu pít, tak se na vas snad přijedu alespon podívat:-((((

                        NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:25:07

                        Kača. >> karpak >>No.to neřeš, něco mi vyber, já to už nějáko zužitkuju! :-D

                          Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:24:28

                          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Chtěl jsem ti to vyfotit, ale asi je už nemám.

                            NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:23:39

                            Kača. >> karpak >> ?????????????

                              Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:18:04

                              dvorák >> Jasně, nikde jinde než v kůži to není ono.

                                Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 15:14:57

                                Děkuji za důvěru. Teď jsem mluvil s Jozkou,dostal pokyny,zarezervuje nám zase tu sedačku.

                                  NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:09:57

                                  Kača. >> karpak >> No to je problém, já se totiž nikde neřídím při výběru háčků podle čísla ale podle oka...


                                  Tak mi třeba řekni kolik mm má ta "4" či 1/0! Díky

                                    Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:06:13

                                    dvorák >> Máš plnou důvěru.

                                      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:06:05

                                      Jdu hodit vanu, nějak se nemužu citít:-)))))))))

                                        Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:05:34

                                        X - Rap - 2g ,,4,, a ,,2,, 4g ,,1/0,, a ,,2,, atd, atd.........