Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:05:24

dvorák >> když bude noha za hlavou tak určitě ty, mas v top praxi:-))

    Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 15:04:29

    No tak dobře,zlehka se osvěžíme pivkem,no. Objednáte nějakou firmu na focení,nebo se toho můžu opět zhostit já?

      Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:03:42

      VYDROUŠ >> Inu dobrá.

        NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:02:58

        Kača. >> karpak >> to nebude uležele, až přiští tyden ju ju

          NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:02:47

          Kača. >> karpak >> jo,a le já jsem tam nikde neviděl, jaký druhý háčků tam maj!

            Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:02:18

            VYDROUŠ >> Pic, tak jak hermelín? Vemeš sebou vzorek?

              Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 15:01:41

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> No mě snad jebne, rozuměl jsi, co jsem po tobě chtěl?

                NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 15:01:24

                VYDROUŠ >> čauuuu!

                  NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:01:15

                  dvorák >> si upadl včera:-)))

                    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 15:00:44

                    Pic umělci

                      NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 14:59:12

                      Kulatá hlava 5 krát : 2g a 4g a 10g

                      Rotakčy klasik : 1x velikost 1,2,3 barva: stříbro, zlato, bronz!

                      Toť vše, až to příjde, tak se někde sejdeme a zaplatim OK?

                        Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:57:34

                        dvorák >>Pic. Tak se mnou nepočítej. Myslím, co se týče toho návrhu.

                          NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 14:52:51

                          Kachna >> Jinak moc děkuji za prsačky, jsou mim akorát!

                            NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 14:52:29

                            Jsem tu! Hned se na to podívám a nadiktuji i velikost háčků!

                              Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 14:51:15

                              Ahojda všem,ryb.schůze se koná TENTO pátek,tedy 13.3. A ještě bych se chtěl zeptat,zda někdo podpoříte můj návrh,že bychom se po dobu jednání zdrželi alkoholických nápojů,tedy i piva.

                                Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:33:26

                                Kachna >> Tak ještě chvilku teda počkám, než zapne PC.

                                  NKachna - Profil | St 11.3.2009 14:32:26

                                  Kača. >> karpak >> jasan

                                    Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:29:55

                                    Kachna >> Myslíš X - Rapera?

                                      Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:29:25

                                      A to by bylo, abychm dnes ten 10.000-tý příspěvek nedali.

                                        NKachna - Profil | St 11.3.2009 14:29:18

                                        Kača. >> karpak >> teď jel domů, dával jsem mu prsačky