Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 17:47:46

Kachna >> Už víš, jak se odvezem a přivezem do Jaráku a z něj?

    Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 17:44:41

    Tak návštěva odešla a jsem zpět.

      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 17:36:37

      Kachna >> tak to ano to je

        NKachna - Profil | St 11.3.2009 17:18:31

        VYDROUŠ >> je divný, že z ciziny se dostanu na 1/2 ceny zde a to je kujwa rozdíl

          NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 17:15:46

          Kachna >> hezke kolečka od trakaru:-)

            NKachna - Profil | St 11.3.2009 17:15:26

            Kalužmistr >> nojo, kujwa, zas sem zaspal

              NKalužmistr - Profil | St 11.3.2009 17:14:24

              Pardubice vedou 1 -0

                NKachna - Profil | St 11.3.2009 17:03:21

                Chjo, zase si dělám radost, se z těch kaček poseru :o)

                  NKachna - Profil | St 11.3.2009 16:57:43

                  VYDROUŠ >> no nazdar

                    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:56:27

                    Kachna >> ahojjjjjjjj

                      NKachna - Profil | St 11.3.2009 16:45:16

                      VYDROUŠ >> neřvi, tady

                        NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:35:44

                        Kachno kde jsi!!!!!!!!!!

                          NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:29:53

                          Pojdmě až v sobotu, to radši ne to by nemohli byt kvalitní fota

                            Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 16:24:10

                            VYDROUŠ >> No,třeba tam chodí pravidelně....

                              NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 16:22:10

                              dvorák >> panaky a ixrapky jen a jen cucat.-))

                                Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 16:21:04

                                Kalužmistr >> Jen doraz taky! Budeme se šetřit,vykašleme se na panáky. Já v sobotu taky chci jet chytat.

                                  NKalužmistr - Profil | St 11.3.2009 16:13:09

                                  Tak nazdar. Už jsem na základně. Já v pátek asi nepřijedu protože v sobotu chci jít poprvé letos na lov. Mně po schůzi je hrozně blbě. Někdy až 3 dny.

                                    Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 16:12:01

                                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ??????????????

                                      NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 16:10:01

                                      VYDROUŠ >> celej táta :-)

                                        NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 16:09:46

                                        Kača. >> karpak >> No jo, nědelej pořád problémy..