Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:28:00

Chtěl bych se optat, kdy se sejdem v Jaroměři? 13.3. nebo 20.3.?

    Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:27:13

    Kachna >> Tak se optáme, ne?

      Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:26:29

      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ještě jsi mě neřel, jaká velikost háčku. Ještě chvilku počkám.

        NKachna - Profil | St 11.3.2009 14:25:38

        Kača. >> karpak >> copak já vím?

          Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:23:47

          Kachna >> Ta Jaroměř je teď 13.3.?

            NKachna - Profil | St 11.3.2009 14:16:59

            Píc, Játra! :o)

              Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 14:07:08

              Pic živočichové.

                NJohny4481 - Profil | St 11.3.2009 6:22:52

                Dobré jitro fffšem.

                  NKalužmistr - Profil | St 11.3.2009 5:58:15

                  Tak dobré ranko spáči.

                    NJozka - Profil | St 11.3.2009 2:02:23

                    :o))??????

                      NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 23:18:48

                      Taky dobrou všem rybobyjcům.

                        Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:38:50

                        VYDROUŠ >> Dobrou Vydromiloslave!

                          NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:37:32

                          dvorák >> dobrou Danone

                            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:36:09

                            dobrou noc všem!

                              Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:27:55

                              VYDROUŠ >> Jo,četl jsem to... no....

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:26:19

                                dvorák >> :-))) mas přečtene všechny přispěvky co si tu nebyl, bylo to tu zajimave:-))

                                  Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:24:45

                                  VYDROUŠ >> Jo a pokud to bude potřeba,tak si vzpomenu i zítra,koneckonců i pozítří....

                                    NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:23:20

                                    dvorák >> tak to jsi kamarad, že sis na mě vzpoměl a dal si pivo:-))))

                                      Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:20:59

                                      VYDROUŠ >> Hochu a jak. Má to spol.KATA,takže nonstop. A chodí tam jen chamraď. A kuzmička. No a pak taky já... Měl jsem vlastně 5piv,to šesté bylo za Tebe,kamaráde.

                                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:17:01

                                        dvorák >> proboha takova hospa ještě u nas muže vubec fungovat:-))