Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:15:28

VYDROUŠ >> Jenom 6. byl jsem s kuzmičkou a štěňátkem v takové svérázné knajpě,samej cikán,socka a tak. barman taky napranej. No ale pivko by šlo....

    Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:13:24

    VYDROUŠ >> Vydra!!!!!

      NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:13:09

      dvorák >> no ahoj, tak kolik bylo kusu

        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 22:12:42

        Je tu zdechynk tak jdu tež chrčet dobrou kuci

          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 22:12:29

          Hoši...je tu eště někdo?

            NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 21:42:10

            Johny4481 >> dobrou kolego

              NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:35:37

              A sladké sny.

                NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:35:15

                Tak tedy budík je sviňa. Dobrou noc přátelé.

                  NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 21:16:53

                  Kača. >> karpak >> Kdyžtka mi vem jenom 5 dvou a čtyř gramových jigových hlaviček, toť vše!

                  Tedy celkem 10!

                    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:16:37

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> :-))))))

                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 21:15:43

                      Johny4481 >> OK!

                        NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:15:15

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> no asi +/- 2

                          NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 21:14:04

                          VYDROUŠ >> prosímte, rotačka vel.2 jak je +- velká?

                            NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 21:13:40

                            Johny4481 >> jo to znam ja jsem na tom uplně a uplně stejně:-))))))))))))))))))))

                              NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:10:55

                              VYDROUŠ >> To já taky,ale před ní leží manželka a kouká na růžovku. BLE.

                                NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 21:10:01

                                Kača. >> karpak >> ještě čekej, tak já ti to hned nadiktuju jo?

                                  NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 21:08:30

                                  Johny4481 >> ja ne mam televizi hned tu

                                    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:06:43

                                    VYDROUŠ >> Ty jdeš taky??

                                      NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 21:06:21

                                      Tak teda ahoj. Takhle těch 10 000 dnes nebude.

                                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 21:04:35

                                        Kača. >> karpak >> achoj