Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

karpak - Profil | Út 10.3.2009 21:02:56

Jdu koukat, zatím pic.

    karpak - Profil | Út 10.3.2009 21:00:34

    Kachna >> Brobrou.

      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:58:24

      Kachna >> tak brou

        VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:58:04

        Tak hermouš je hotov a ted příjde na řadu jedno lahvove:-)))))

          Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:57:58

          Jak říká karpak, dávaj pěknej fotbal, tak že se s Váma loučím, páč budu koukat v horizontální poloze a ráno je budík svině. Tak brou.

            Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:56:33

            VYDROUŠ >> bych si nedovolil! :o)

              karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:56:20

              Kachna >> Pěknej fotbálek, koukáš? Tak koukej.

                VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:55:11

                Kachna >> nedělej chutě!!!!!!!

                  Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:53:43

                  Já snad půjdu zejtra na jedno či dvě ...pětipiva :o)

                    karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:50:50

                    VYDROUŠ >> Nemáš zač.

                      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:49:47

                      Kača. >> karpak >> oooooooo to zní moc lakavě, za pokus to určitě stojí:-) díkkkkkkkk

                        karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:48:40

                        Kachna >> Jestliže ho tam dovedem, tak na ryby zapomeň.

                          karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:47:37

                          VYDROUŠ >> Hermelín rozkrojíš na půl, vydlabeš obě půlky, to vydlabaný smícháš se sýrem taveným dle chuti, přidáš papriku....., no prostě co máš rád, někdo dává i ořechy, já ne a ta smýchaná holomajzna se vrátí do těch vydlabanejch půlek, připlácne se to spátky do původního stavu, zabalíš do alobalu a na 2-3 týdny to mrskneš do lednice. Nám to tam tak dlouho nevydrží. To je ve zkratce asi tak vše.

                            Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:45:04

                            Kachna >> Už dlouho panáčku dlouho

                              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:44:04

                              Johny4481 >> a to víš teprve teď?! :o)

                                Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:43:56

                                Kachna >> Mě tam dovedete a sednete si semnou.

                                  Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:43:22

                                  Klucíííí vy jste opravdoví přáteléé

                                    Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:43:00

                                    Kača. >> karpak >> ho tam dovedeš nebo půjdem na ryby?

                                      karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:42:10

                                      Kachna >> A já taktéž.

                                        Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:41:54

                                        Johny4481 >> já tě tam dovedu :o)