Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:41:25

Kachna >> Tož to jsu zvedavý.

    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:40:57

    Kača. >> karpak >> Na rychtu musím nejprve dojít. :-)))

      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 20:40:48

      Johny4481 >> od pindilí bude krásně, bo mám vyděláno a budu do konce měsíce doma, teda na rybách :o)

        NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:40:22

        Kača. >> karpak >> Pravda je, že to nad čím jsem rozvažoval se nejlépe pfilossopfuje kde????

          NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:40:00

          Kača. >> karpak >> ja take ale jen koření a cibule, dej recept:-)))

            Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 20:39:58

            Johny4481 >> Na Rychtě nezmokneš...

              NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:39:30

              Kača. >> karpak >> Nazdáááááááár. Taky jsem to mohl rozdělit do více příspěvků co???

                NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:38:49

                Přemas >> CarpHunder >> Však už bude jenom hezky.

                Někdo by měl ale objednat lepší počasí. Tohle mi opravdu nevyhovuje. :-D

                  Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 20:38:47

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Zřejmě ještě dnes budu psát objednávku.

                    Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 20:38:04

                    Johny4481 >> Pic spisovateli.

                      NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:36:52

                      Johny4481 >> vydrž prdka, za tyden:-)

                        Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 20:35:33

                        VYDROUŠ >> Hermelín miluju, ale dělám ho plněnej.

                          NCarpHunder - Profil | Út 10.3.2009 20:31:13

                          s některými jsem si poslal SZ a vše uvedl na pravou míru. Teď bych se chtěl obhájit před napadením X-RAPEM viz. "karp-unter psal ubohý a útočný SZ" a "Nestojim o to, aby mi někdo nadával a prudil" v SZ jsem se X-RAPA slušně ptal, proč smazal 4,5 příspěvku ode mne a i když jsem již do diskuze nepřispíval uložil červenou kartu. V SZ nezazněla ani jedna nadávka, ani jedno zesměšnění, Jen jsem 3x poslal tu samou otázku, neb mi na ni nebylo rozumně odpovězeno, toď vše na moji obhajobu. Hezký večer všem a někdy u vody, ahoj a jen hezky :o)

                            NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:30:48

                            VYDROUŠ >> Tak se stav a vem s sebou vzorek.

                              NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:27:37

                              chlapaci kdo ma rad nakladany hermelín, je to bomba k pivu. Ted to jdu vytvařet tak jsem zvědav jak to dopadne

                                NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:27:04

                                Byl jsem ve vaně a teď mi utekla nit v tom mým předchozím taknějak filozofování. Sákryš co to chtěl ten básník říci??? Chybí tomu závěr. Nějaké zakončení. A každý příběh potřebuje nějaký konec. Nějaké rozuzlení. Příběh bez konce není příběhem,ale pokračující kapitolou něčeho,co potřebuje nějaký konec najít. Jako život. To je tak nádherná kniha se spoustou kapitol. A každý znás má právě rozečtenu nějakou tu svoji kapitolu. Tak třeba změnou zaměstnání a nástupem do nového dočítáš jednu kapitolu a začínáš číst kapitolu novou. Úplně jinou. Není vyloučeno,že se bude prolínat s předchozími kapitolami,ale již nikdy se nebude tatáž kapitola opakovat. Vše se změní. A v podstatné míře si tu následující kapitolu napíšeš sám na základě poučení z kapitol předchozích................................... Jednoho dne však dočteš i tu nejposlednější kapitolu ze své knihy života. Potom následuje již jen zhodnocení knihy jako celku. A bude jen na tobě,jak jsi knihu četl a jak jsi si jí napsal. S takovým zhodnocením odejdeš. A záleží jen na tobě,jestli odejdeš spokojený,nebo zklamaný. Za oboje si můžeš sám!

                                  NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 20:21:20

                                  Kača. >> karpak >> Pokud by to vydrželo do zítřka, tak já bych si něco vzal, zítra ti písnu jo?

                                    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:17:00

                                    Kača. >> karpak >> Nazdar chlapáku.

                                      Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 20:10:33

                                      Budu objednávat na www.EMTE.cz Koukněte, sice už je to vybraný, ale ještě něco zůstalo.