Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:08:48

Kachna >> Byl jsem se podívat na Mýtě a na Petrovicích. Panečku, tam je vody.

    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 20:06:41

    Kača. >> karpak >> ahoj hoj

      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:05:57

      Kača. >> karpak >> Píc, marode! :o)

        karpak - Profil | Út 10.3.2009 20:04:37

        Pic živočichové, to vám hrabe? Člověk tu chvíli není a 243 příspěvků. Ale zase na druhou stranu to chápu a beru. Chválím vás a všichni máte ode mě poděkování.

          Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:04:10

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ale dej pozor!! Moudrosti jako takové se nenaučíš. Moudrost nejlépe posbíráš z vlastních životních situací a zkušeností. A těch ve tvém případě bylo ještě málo. Takže ti to budiž tolerováno. Vše jednou přijde.

            X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 20:02:39

            Johny4481 >> Učím...

              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 20:02:23

              Johny4481 >> "votomanipotom" jak se říká :o)

                Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:02:09

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> :-DD Uč se synu moudrým býti.

                  Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 20:01:32

                  Kachna >> Je vidět, že máme totožné myšlenky a podobný názor. Holt nej generace. :-)))

                    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 20:00:15

                    Johny4481 >> Jo, však OK!

                      Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:59:27

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Dostal výstrahu. Ví, jak se má chovat. Teď je na něm, jestli se vrátí do tohodle pokecu.
                      Je ovšem i na nás, jak se k němu zachováme. Nemístné poznámky na jeho adresu budou odporné. Z jednoho důvodu. Pokud se do něj začneš obouvat,budeš se chovat úplně stejně jako on před červenou kartou a musel by jsi ji dát sám sobě. :-)))

                      Tohle snad chápeš hochu ne???

                      Každý živý tvor zaslouží svou druhou šanci a je jen na něm,jak s ní naloží.

                        X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:57:28

                        Kachna >> No uvidíme, ale nevim, nevim...

                          Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:56:49

                          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> jestli bude prudit, tak ti to schvaluju, ale každej si zaslouží druhou šanci ...viď Johny :o)))

                            X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:55:27

                            Kachna >> ale myslím si, že né na dlouho!

                              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:54:46

                              ...a červená je fuč

                                Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:54:17

                                Johny4481 >> amen

                                  X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:53:28

                                  Johny4481 >> ?!?!!!!?!?!??!?

                                    Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:52:41

                                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Jak myslíš. Po této zkušenosti by měl vědět,co jo a co ne. Nakonec je to každého svobodná vůle rozhodnout se,zda se zapojí do diskuze, nebo ne.
                                    Já s Kachnou se také neustále popichujem. Ale víme,že si to k sobě můžeme dovolit. :-)))) Viď DUCKU. Pokud si toto uvědomí i on,tak proč ne. Vše má své meze. Pokud ji přelezeš jsi upozorněn. Pokud ji zase překročíš máš smůlu.

                                      Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:48:24

                                      VYDROUŠ >> 1.pívo 2píva 3 píva 4píva......... Chápeš??

                                        Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:47:15

                                        VYDROUŠ >> na čtyřce je Juve s Chelsea