Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:46:29

Kachna >> není dnes fotbal na čt 2

    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:45:31

    Johny4481 >> ..no nevím no, a on to přežije!

      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:45:25

      Johny4481 >> mě psal tež, to že jsem nula a machr a nic neumím, tak jsem mu poděkoval to vše

        X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:45:17

        Johny4481 >> TNT nemám ale střelný prach nebo HMTD jsem vyáběl :-DDD

          Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:43:10

          VYDROUŠ >> neznám

            VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:42:51

            Johny4481 >> no ty čísla 1,2,3 atd.:-))

              Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:41:14

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Taky jsem si s ním (CarpHunder) vyměnil SZ. Myslím,že by to pochopil.

                VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:41:06

                Kachna >> ty ho znaš,?

                  Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:39:17

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ale nic. Hele co zkusit TNT. to je super rybařina. :-D

                    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:36:49

                    Kachna >> Nestojim o to, aby mi někdo nadával a prudil, chce do nás jenom rejpat!

                      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:35:40

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> zruš ji, nemá to cenu. když sem nezapadne, sám vypadne

                        Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:35:26

                        Kachna >> :-))))

                          X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:34:34

                          Kachna >> Co zas???? Jinak první červená je tu, dále mi karp-unter psal ubohý a útočný SZ

                            Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:27:57

                            Mladej už neví, jakým stylem by měl rybařit :o)
                            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=616998

                              Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:27:19

                              VYDROUŠ >> O ničem nevím. Jaký raplení??

                                Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:25:09

                                GOOOLLL!!!

                                  Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:24:34

                                  VYDROUŠ >> ti to vykecám a ty to budeš taky dělat :o)

                                    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:21:41

                                    Co tu raplíte:-))

                                      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:20:39

                                      už jen 500

                                        Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:20:32

                                        už jen 501