Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:17:21

:-§))

    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:16:55

    4

      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 19:16:51

      Johny4481 >> kurwa, děláš mi v tom bordel!!! :o)

        NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:16:38

        3

          NKachna - Profil | Út 10.3.2009 19:16:29

          Johny4481 >> 508, jen a pouze :o)

            NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:16:22

            2

              NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:16:09

              1

                NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:15:47

                Kachna >> Ty si nějak věříš na těch 500 příspěvků. :-))

                  NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:15:04

                  VYDROUŠ >> Ani se nedivím. Přitom ale pořád jsou červený karty. Tak proč je nepoužijí??? Tím teď nemyslím tebe X-Rape. :-))) Tebe ať to ani nenapadne. :-)))

                    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:13:09

                    Kachna >> :))

                      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 19:12:42

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Já zapoměl GOOOLLL!!! :o)))

                        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:12:11

                        GGrr.. 5:1

                          NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:11:57

                          Kachna >> No, to vidím černě!

                            NKachna - Profil | Út 10.3.2009 19:11:21

                            Budem dneska ukecaný? Dáme 10000? :o)

                              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:10:41

                              VYDROUŠ >> SZ!

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:09:06

                                Johny4481 >> jasny MM

                                  NKachna - Profil | Út 10.3.2009 19:08:54

                                  VYDROUŠ >> no dyť, to tam byl samej egohonič, hamba jim

                                    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 19:08:28

                                    VYDROUŠ >> To ji smazali??

                                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 19:08:27

                                      VYDROUŠ >> jj :-)

                                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:05:49

                                        Zaplat pan buh že ta diskuse čenda je pryč