Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:05:03

Kachna >> Tak pak dej vědět, co a jak:-)

    Kachna - Profil | Út 10.3.2009 19:01:44

    VYDROUŠ >> nevím a autem

      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 19:00:55

      Kachna >> kolik vas jede a jak tam valíte

        Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:59:40

        Kachna >> 19. jedem do Brna

          Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:59:06

          VYDROUŠ >> jedem a když si přivezu klacík, na pivo už nezbude :o)

            VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:54:16

            Kachna >> počkej- nejedete do Brna

              VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:53:52

              Kachna >> to se ptam ja tebe wo..., a jak ta Jaroměř

                Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:50:57

                VYDROUŠ >> kdy kde? :o)

                  VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:48:54

                  Kachna >> jo a v patek jedeš do Jaroměře

                    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:48:25

                    Kachna >> ok tak kde a v kolik- vídím to na Novač

                      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:41:04

                      VYDROUŠ >> to je dost, ale napít by jsme se za tejden mohly, páč se mi tam motaj nějaký přirozeniny, či co :o)

                        Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:38:09

                        VYDROUŠ >> :-DD

                          VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:36:33

                          Kachna >> pepa, vzdavam to .-)))

                            VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:35:18

                            Johny4481 >> ne PEPA vzdavam se.-)

                              Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:28:26

                              Kachna >> Však jsi viděl,co je k dispozici. Mořidla a barvy jsem ti neukázal,ale také jsou. :-)))

                                Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:28:06

                                VYDROUŠ >> počkej, počkej, počkej! Tak ti říkal i dědek :o)

                                  Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:27:43

                                  VYDROUŠ >> Hele Pepo tak já ti začnu říkat Jozífku ano???

                                    Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:27:19

                                    Johny4481 >> ono to nebude tak jednoduchý, na netu je inspirace mrak :o)

                                      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:26:59

                                      Kachna >> ale néééé, ja jsem Josef- Pepa to mě řikaš jen ty. Už se těším a at je hezky ano:-))))

                                        Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:26:57

                                        Kachna >> Ty se prostě bojíš něco pořádnýho udělat.