Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:26:32

Kachna >> Pokud ti to stačí. Mě je to jedno.

    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:26:05

    dvorák >> Ty potřebuješ k pití klíče??? To nechápu. :-)))

      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:25:22

      dvorák >> Zdar a opatrně!

        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:25:12

        dvorák >> bacha at tě něco nepřejede:-)

          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:24:29

          Kurnik,ještě návrat pro klíče! Já se toho pivínka nedočkám! Nazdar!

            NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:23:01

            Kachna >> to bodou oslavy....

              NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:22:20

              VYDROUŠ >> ...ale ty seš Pepa!!! :o)

                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:21:54

                Kachna >> a řika ti něco 19 březen, no přeci je Josefa:-))))

                  Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:20:59

                  Kachna >> Jsem ustrojenej a odcházím. Na pivo!!

                    NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:20:53

                    dvorák >> tak už jdi a neprovokuj nas tady, ano doktore

                      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:20:39

                      VYDROUŠ >> už jen 36 dní, 10:38:51 :o)))
                      edit: co je 19-týho?

                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:20:07

                        Kachna >> už pro mě maš aspon jednoho streamera, 19.3. už se blíží:-)))

                          NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:19:31

                          dvorák >> závist je nejpřirozenější vlastností lidstva a tou já právě trpím :o(

                            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:18:14

                            Kachna >> Už se strojím,už jenom chvilku....!!!!!

                              NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:17:32

                              Johny4481 >> asi udělám změnu v projektu, páč něco podobného by mi asi stačilo

                                NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:16:53

                                Denska nějáko sparta válí!

                                  NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:16:10

                                  dvorák >> Jsem Kachna závistivá, nenadělám nič :o)

                                    Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:16:03

                                    VYDROUŠ >> Jo.

                                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:15:45

                                      Kachna >> Už zase?

                                        NKachna - Profil | Út 10.3.2009 18:15:34

                                        GOOLLL!!!