Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

dvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:15:30

Kachna >> Závidíš mě ten program a jsi na mě ošklivej :-((

    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:15:26

    dvorák >> jedno za mě

      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:15:14

      Johny4481 >> ne jen tak, že si tam take psal- je mě ho líto at je jaky je

        X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:14:26

        Johny4481 >> Koneckonců i tobě před chvílí Čenda22 nadával!

          Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:13:04

          dvorák >> jdi do prdele, teda do knajpy :o) a nic neřeš, po ničem nepátrej :o)))

            X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:12:52

            VYDROUŠ >> Jo, já ho znám, a mužu říct, že to fakt výmaz, ale je mě ho líto..každou chvíli nadává někomu!



              Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:12:49

              VYDROUŠ >> Ne. Proč??

                X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:12:11

                Kachna >> jj, Děkuji.!

                  dvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:11:58

                  Johny4481 >> To jo. A já teď zamířím do jedné docela husté knajpy. Tak se tu všichni hezky bavte a ne že budu pak muset pod vlivem tady něco řešit!!

                    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:10:15

                    Johny4481 >> ty ho znaš toho čendu, :-))

                      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:09:46

                      Johny4481 >> vydíš to a X-Rap si založil sám otázku a my jsme na něj milí ...až moc :o)

                        Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:09:33

                        dvorák >> Něco málo jsem jim tam přidal :-))

                          Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:08:20

                          dvorák >> Tak tam to je docela hustý.

                            X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 18:08:10

                            Kachna >> To já jsem většonou nejvíce mušek utrhal v trávě z mnou :O)

                            Ale veverky 4ever!

                            :)

                              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:06:28

                              VYDROUŠ >> jasný, veverky jsou nenažraný, o agresicních šutrech nemluvě :o)

                                VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:03:53

                                Kachna >> maš to hezke a to moc-myslíš že na to něco chytíš:-))))

                                  dvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:03:37

                                  Johny4481 >> Ne,to musíš vedle. Je to diskuze s názvem Čenda22. A mrskni,než to smažou.

                                    Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:02:28

                                    Johny4481 >> a kujwa! :o)

                                      Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:02:24

                                      dvorák >> Dobře děláš.

                                        dvorák - Profil | Út 10.3.2009 18:02:01

                                        VYDROUŠ >> jím hermelín s česnekovým kořením,abych nelil na prázdnej žaludek.