Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 18:01:34

dvorák >> Hergot. Tohle není klub mladých filatelistů???

    Kachna - Profil | Út 10.3.2009 18:00:49

    VYDROUŠ >> Ta dole neplave ta nahoře jo ale ta nahoře se mě nepovedla. Jinak tady vám dám jednoho Pardubáka

      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 18:00:03

      dvorák >> ty si ještě nešel,

        dvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:58:52

        Kachna >> Tak něco málo o tom vím. Chytaj se s tím rybky a tak.......

          VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:56:56

          Kachna >> vždyt to je skoro stejne-

            Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:56:08

            dvorák >> pán je znalec :o)

              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:55:23

              VYDROUŠ >> březnovka, jepice je třeba tahle, ale radši chytám na jiný

                dvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:54:13

                Kachna >> Nějakej konipásek?

                  VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:54:07

                  Johny4481 >> kluci kluci:-))

                    Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:51:43

                    hoši hoši.

                      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:51:02

                      Kachna >> a zato ti už nikdy nic nepochvalím:-)

                        VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:50:11

                        Kachna >> krasny- jepice

                          X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:50:00

                          Kachna >> Jéé, něco takovýho mám doma, a nikdy jsem an to nechytal!

                            Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:49:09

                            je pauza, tak dám jeden čestvej hmyz
                            ...to zas bude keců, ale co bych pro Vaši osvětu neudělal :o)

                              X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:48:14

                              Kachna >> Až bude zase hokej, tak řekni!

                                X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:48:02

                                Kachna >> :-D

                                  Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:46:17

                                  VYDROUŠ >> tys tam taky psal, tak se netlem :o)))

                                    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:46:07

                                    dvorák >> Asi neuvěříš, ale zasmál jsem se :-D

                                      VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:44:18

                                      dvorák >> :-))))))))))))))))))))))))))))))

                                        dvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:44:06

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ten Čenda psal,že jenom debilové tam píšou. A Ty jsi tam taky přispěl....