Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:42:42

VYDROUŠ >> No jo,to tahle diskuze měla alespoň nějakou úroveň. Píšu měla,protože poslední dobou je tu nějaká nekázeň. A kázeň musí bejt,že?

    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:41:54

    dvorák >> ?? KDE?

      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:41:21

      VYDROUŠ >> j, to jo!

        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:38:15

        dvorák >> jasny dam už aby bylo teplo, a to doufam že dorazíš, jo a ta diskuze vedle je šilena chudak kluk http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=617012

          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:35:40

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Já píšu. A jen to,co jsem četl vedle na diskuzi...

            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:34:52

            VYDROUŠ >> Tak až si s takovým soudkem nebudeš někdy vědět rady,tak napiš sms a já dorazím na výpomoc!

              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:33:51

              dvorák >> Co to zase meleš?

                Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:33:14

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> prej jseš debil...??!!

                  NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:32:56

                  dvorák >> to ne ale je před Primatorem, ja se krakonoše napil a napil, točene jen ze soudku doma na zahradě

                    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:32:53

                    Kachna >> A já jsem si říkal, proč jsi byl vždy rychlejší!

                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:32:37

                      Kachna >> Gr...

                        NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:31:39

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> v televizi :o)

                          NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:30:57

                          Kachna >> Kde to sluduješ?

                            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:30:11

                            VYDROUŠ >> Vyřídím. A nekecej,že točeného Krákoru pravidelně piješ..!!

                              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:29:50

                              Zatim má hokej stejnej scénář jako včera PAR : PLZ

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:28:53

                                dvorák >> ano ano krakoru ja rad, pozdravuj

                                  NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:28:49

                                  GOOLLL!!!

                                    Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:28:13

                                    VYDROUŠ >> Ano, jdu. I s Kuzmičkou, dáme si Krakonoše 12. Pijete ho někdo ještě?

                                      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:28:13

                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ale jo

                                        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:27:50

                                        Kachna >> sorry, platí to teda?