Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 21:07:06

Kachna >> I já opětuji tvé sympatie.

    NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:06:13

    Kachna >> hmyz je muj obor,: filcky, vši:-)))))))))

      Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 21:06:09

      Kalužmistr >> Pic Mistře louží.

        NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:06:00

        Kača. >> karpak >> ty mi taky :o)

          Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 21:05:44

          Kachna >> Krabička k nepoužití a ty chlupatý dráty jsou tam na co?

            NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:04:13

            VYDROUŠ >> á pán je znalec :o)

              NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:03:45

              Kalužmistr >> Píc, dědku! :o)

                NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:03:24

                Kachna >> je tam jepice,chrostík a dal nevím:-)))))))

                  NKalužmistr - Profil | Po 9.3.2009 21:02:51

                  Tak nazdar drbálisti. Na sobotu a neděli hlásej teplo tak v pátek žádný chlast a hurá na okouny. Na velký už berou.

                    NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:02:22

                    Kača. >> karpak >> takovích fotek tu měl a poděkovaní žadne, jak říkam hladovinanachodská:-)))))

                      NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:01:31

                      dvorák >> a tohle ti už nějakej hmyz připomíná? ...si mě teda dost nasral :o)

                        Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 21:00:32

                        VYDROUŠ >> Když on to nestíhá číst, natož aby dal poděkování. Co se dá dělat, aspoň že zaplatí útratu. Ale mohl by, no....

                          NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 20:57:27

                          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> už by si take mohl dat nějake to poděkovaní za fota, bylo jich tu alespon 50 ty hladovino:-)

                            Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 20:50:40

                            Johny4481 >> Pěkná miminka umíte vyrábět.

                              Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 20:49:03

                              Johny4481 >> Tak znám a teď má příjmení Johny4481ová?

                                NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 20:47:43

                                Kača. >> karpak >> Jo za svobodna Hovorková a vzala si Hovorku.

                                  NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 20:46:52

                                  Kachna >> Nediv se. On to ještě nestihl poznat. A ten fór taky asi neslyšel. :-)))

                                    Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 20:46:17

                                    Kachna >> ....milostivá

                                      NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:45:47

                                      Kachna >> co zase?

                                        Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:45:46

                                        Johny4481 >> Vem je na sraz! Koutek pro dětičky tam je!