Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:26:14

Toony >> Vrať se o pár stránek nazpět a tam máš i fotky.

    karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:25:23

    VYDROUŠ >> Jestli zítra pujdeš, dej vědět a já vemu děti na procházku a budeme tě obdivovat, jakej jsi borec.

      dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:23:49

      VYDROUŠ >> na přivaděč nechoď nebo zahákneš moje sítě!!!

        VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:23:46

        Toony >> obě přehrady jsou už chytatelne bez ledu, a na velke to stoupa ale strašně pomalu:-((

          VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:22:35

          dvorák >> tak to zkusím zítra, a pak se projdu po přivaděči:-))

            VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:21:47

            Kachna >> oni jsou hnupi:-)))

              dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:21:37

              Kachna >> Máš ten hmyz fakt dobrej,že se tady s laickou veřejností vůbec bavíš.

                dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:20:04

                VYDROUŠ >> To si říkáš sportovní rybář? Zkus zavláčet,já teď jezdím do Skalice na Upu,tam jak se říká u zahrádkářů a malinkou rotačku to tam fakt jde!

                  Kachna - Profil | Po 9.3.2009 21:19:40

                  VYDROUŠ >> vím, ale kdybys věděl, jakou to dá práci umotat a pak tu jsem za hňupa...

                    Toony - Profil | Po 9.3.2009 21:19:37

                    Nevite, jak vypada Rozkos? Je uz bez ledu a jak je na tom velka, je uz trochu napustena? dik za info

                      VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:18:37

                      Kachna >> vždyt víš že si dělam prdel:-))

                        VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:17:18

                        dvorák >> ja jsem si dnes koupil karasky a o víkendu jdu zkusit Rozkoš:-))))

                          Kachna - Profil | Po 9.3.2009 21:16:37

                          VYDROUŠ >> nech toho!

                            dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:16:26

                            Kachna >> Jo,tak Ty nás s nima budeš šimrat?

                              VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:16:02

                              Kača. >> karpak >> on na nas ted sere a chodí radši do poorlickeho jadra:-)))))))

                                dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:14:54

                                Kalužmistr >> Ahojda,fakt má bejt tepleji? Myslíš že půjdou ze dna na mrtvou slunku?

                                  Kachna - Profil | Po 9.3.2009 21:14:40

                                  Jen počkejte, až Vám dám těma chlupatejma háčkama na rybách na prdel! :o)

                                    dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:13:37

                                    Kachna >> co je to za součástky?

                                      karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:11:39

                                      VYDROUŠ >> To se mu spíš zacelej ďoury v uchu a pojede znova do špitálu

                                        VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:08:08

                                        Kača. >> karpak >> :-))))))))))), netrapte kačenku nebo nam opelichá:-)))