Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 20:45:37

Johny4481 >> Za svobodna Hovorková?

    NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:45:27

    ...je to vůl

      NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:44:48

      Kachna >> Já necvrkám, jinak se mám dobře až na školu, už aby byl výken a pak velký prázdniny!

        NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 20:44:27

        Kachna >> už to není vono wolle

          NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:43:38

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> cvrček cvrká a co ty prcku? :o)

            NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 20:43:13

            Nejbáječnější stvoření na celém světě.

              Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:43:04

              Kachna >> zase jsi to hulil,co?

                NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:42:46

                Kachna >> Cvrček jako kobylka ne? Takže jsem byl neblíž..!

                  NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 20:42:06

                  Kača. >> karpak >> Tady jí máš i s holkama :-))

                    Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:41:52

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> fčela,cvrček,viděl jsi ten hmyz někdy? Já Ti říkám,tohle nemá s hmyzem nic společného!

                      NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:41:47

                      To měla bejt kobylka :o(

                        NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 20:40:51

                        Kachna >> je to hezky, davam za 1(chaos)

                          Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:40:18

                          Kachna >> Vem to na schůzi,po pár kusech tomu vymyslíme nějaké jméno!

                            NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 20:39:33

                            Kača. >> karpak >> :-)))

                              NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 20:39:21

                              dvorák >> :-)))

                                NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:38:47

                                dvorák >> a já se tak snažil a ono nič, jsem zdrcen svím neumětelem :o(

                                  NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:38:24

                                  dvorák >> Nic nebude...je to nezdravý!

                                    NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:38:07

                                    Kachna >> měla to být včela ne? Nebo cvrček?

                                      Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:37:40

                                      Kachna >> Prostě kus haluzky někde ze stromu. Amur by tím možná nepohrdl.

                                        Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:36:18

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> říkáš kríze? Ale my se tentokrát budem držet jen pivečka,takže účet nebude tak hroznej. Alespoň půlku,co?