Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:35:57

No nič, je to s Váma složitý.

    NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:33:04

    dvorák >> No nevím, je kríze, rotačky moc na odbyt nejdou.....

      Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 20:32:54

      Kachna >> Z boku to je jak nakopnutá kachna.

        NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:32:42

        Kachna >> včela?

          Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:29:52

          Kachna >> zezhora to je jak rošláplá kachna..

            NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:28:12

            a ze zhora

              NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:27:31

              Tak jsem si dal s Johnym cigárko, strategickotruhlářskou poradu a trošku jsem si začal hrát. Schválně co by to mělo představovat?

                Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:23:10

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ...prosím pěkně....

                  NKachna - Profil | Po 9.3.2009 20:22:04

                  dvorák >> :o)

                    Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 20:18:58

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Přidáš nám nějaké korunky na páteční sraz mladých rybářů?

                      NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 20:16:05

                      A je to doma...par par pardubice.......jinak dali góla v poseldní vteřině, ale rozhodčí řekl, že to yblo po 60m


                      Takže vyhráli 3:4

                        NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:52:03

                        Ševca >> aha, tak dalece jsem to nestudoval, ale skoro na každým eshopu je maj

                          NCarpMaster - Profil | Po 9.3.2009 19:51:12

                          Ševca >> Jak se zdá, tak to bude prostej laminát. Co se týká těch kaček, tak je to uměrné. Ty 4 metry ti taky bohatě postačej pokud budeš chytat na menších říčkách nebo i na rybníku. Já chytám s pětimetrem na moři :o))) a pohoda. Ale pro letošek chci pořídit něco jiného, tak laminát, ale 7 metrů od Shimana. Je to to nejlepší co se dá za ty kačky pořídit.

                            NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 19:39:51

                            4.3 :-(

                              Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:36:31

                              Kachna >> Nedáš, dostaneš.

                                Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:35:21

                                Kachna >> 3:4

                                  NŠevca - Profil | Po 9.3.2009 19:34:22

                                  Kača. >> Kachna >> On je novej :-)
                                  karpak >> To ja vim sám mám děličku, ale potřebuju něco i na ty závody...

                                    Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:33:55

                                    Kachna >> Viděl jsi to, to měl bejt gol.

                                      Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:33:16

                                      Kachna >> Tak to mě poser.

                                        Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:28:29

                                        Ševca >> Pic i s poštovným to máš skoro 10 piv. Tak se na to vybodni a táta s Alešem už to nějako s těma rybkama vymyslej.