Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:19:33

Ševca >> jestli chceš bič, tak za ty kačky koupíš novej

    NŠevca - Profil | Po 9.3.2009 19:18:33

    Zdravím mistři.
    Co říkáte na tenhle bič? http://aukro.cz/item575362970_bic_mitchell_challenge_t_400_pole.html
    Chci ho na nástražní rybky, popř někdy na závody.

      Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 19:14:11

      Johny4481 >> Děkuji,jsi super kámoš!! Já ale zas nasliboval,že dnes budu hodnej. Slušelo by se ale zajít,vzhledem k výhře Slavie a Pardubic....

        Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:11:50

        Kachna >> To je docela sytý a s kombinací pivča to je na pěknej katar.

          NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:10:51

          Kača. >> karpak >> chleba ve vajíčku, to já rád

            Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:09:31

            Kachna >> Už jsem po, měl jsem sulc. Co je u vás?

              NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:06:18

              Kača. >> karpak >> taky vím, vše sleduji a teď navíc budu sledovat i večeři :o)

                Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:05:45

                Kachna >> Slavia - Baník 1:0

                  Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:03:16

                  Kachna >> To je pech, co?

                    NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:01:44

                    Kača. >> karpak >> kujwa o sekundu :o)

                      NKachna - Profil | Po 9.3.2009 19:01:31

                      Kača. >> karpak >> a padá to tam a padá :o(

                        Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:01:30

                        Kachna >> 2:4

                          Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 19:00:01

                          Johny4481 >> Kde máš foto paní, jestli ji znám?

                            NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 18:58:33

                            dvorák >> Tak jen tak preventivně. Musíííííííš!!!!!!

                              Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 18:57:30

                              Johny4481 >> Až večer. Jedu pro paní do práce.

                                NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 18:56:32

                                Kača. >> karpak >> Nemáš hulit! Máš chlastat u bedny :-))

                                  Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 18:53:56

                                  Kachna >> Byl jsem na kouřovej a neviděl.

                                    NKachna - Profil | Po 9.3.2009 18:49:55

                                    Kača. >> karpak >> hezkej gol 1:4 :o)

                                      NKachna - Profil | Po 9.3.2009 18:49:18

                                      Johny4481 >> s tím se počítá, dáš jen matroš a pracplac :o)

                                        NJohny4481 - Profil | Po 9.3.2009 18:47:10

                                        Kachna >> Jo ale nemysli si. Mám připravený materiál. Montáž bude na tobě. To je jak ve staváku že???