- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bojíte se na rybách?
Měli jste někdy problémy na rybách s přepadením a chodíte nějakým způsobem ozbrojeni??
Autor diskuse: scorpi - Profil , 2.1.2009 všeobecné - příhody, kuriozity
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ndrvoštěp - Profil | So 7.2.2015 14:33:05
pochcal_padlo >> Tak na ně, jak povolíš už v Tobě vidí budoucí oběť. Bohužel ji v nás vidí od narození :(((
Npochcal_padlo - Profil | So 7.2.2015 14:24:10
drvoštěp >> Správně,tak na čmoudy. Mě jednou takový jeden otravoval u řeky. Řekl mi,že opodál jim zapadlo auto a potřebují mojí pomoc,samozřejmě jsem odmítl,měl jsem už postavený bivak a měl jsem u vody celkem drahou výbavu. Zeptal se mě,že jestli nemám strach tady být sám u řeky a zeptal se jestli tu jsem na noc. Zalhal jsem a řekl,že mám u sebe služební zbraň(nemám žádnou,dělám střechy) a že na noc budu,že se nebojím. Už se neukázal,neříkám že měl něco za lubem,ale u takových člověk nikdy neví.
Ndrvoštěp - Profil | So 7.2.2015 14:02:54
Tak jsem to našel - http://zpravy.idnes.cz/komplicove-zastreleneho-dostali-podminku-fjj-/krimi.aspx?c=A060424_123009_krimi_mr
NSmrtak - Profil | So 7.2.2015 13:47:21
kurňa chlapi, v lete som chodieval na jednu noc len s lehátkom, cez týždeň, aby som mal pokoj. na rybníku som bol za 90% sám. raz došiel kamoš a keď videl ako tam bduem nocovať (lehátko pri kríku) tak sa spýtal, či sa nebojím. Tá otázka ma zaskočila, prečo by som sa mal báť a čoho pre boha?
Na druhú stranu pravda, malá miestan voda. Raz sa mi prihodilo, že osm si ležal, tak 50m od auta na lehátk ua v tom som počul zvuk, ktorý vydajú dvere, ktoré chete zatvoriť najtichšie ako sa len dá. len som si povedal, pche, auto som zamkol, je to nejaká halucinace. Potom som tam šiel pre nejakú drobnosť a oni šoférove dvere boli len tak privreté. Zvláštne. Vtedy som asi bál, že na mna naskáču voľajaké čokoládky (nedaleko majú tábor).
Asi si zaobstarám teleskop. Alebo tú baterku s paralyzérom.
Nijak som to neriešil a vy tu chodíte na ryby s planovkami a trhačmi, to sa tam teda máte :D
Na druhú stranu pravda, malá miestan voda. Raz sa mi prihodilo, že osm si ležal, tak 50m od auta na lehátk ua v tom som počul zvuk, ktorý vydajú dvere, ktoré chete zatvoriť najtichšie ako sa len dá. len som si povedal, pche, auto som zamkol, je to nejaká halucinace. Potom som tam šiel pre nejakú drobnosť a oni šoférove dvere boli len tak privreté. Zvláštne. Vtedy som asi bál, že na mna naskáču voľajaké čokoládky (nedaleko majú tábor).
Asi si zaobstarám teleskop. Alebo tú baterku s paralyzérom.
Nijak som to neriešil a vy tu chodíte na ryby s planovkami a trhačmi, to sa tam teda máte :D
NHrabal - Profil | So 7.2.2015 10:46:18
Me chteli jednou v Tabore na Knizecaku vocorovat Ukrajinci, ale vytahnul sem na ne kudlu, a pobidnul je k ukazce stretu na noze.. Vysrali se na me a odesli.. Kolega ten to stesti nemel.. Ten nejen ze byl okraden, ale byl i zbit..
NFilip Štefek - Profil | So 7.2.2015 9:35:08
Z jedné strany se těm přepadením fakt nedivím, a neplatí to jen o rybařině. Někteří se tu chvastají "superdrahou" výbavou, to pak není problém pro některé potencionální čekatele na vidinu přivýdělku sledovat kam se dotyční chystají na ryby a mají z části splněno. Právě toto je nevýhoda různých diskuzních fór a soc.sítí... Ale tím nechci říct aby fórum přestalo fakčit :-) Jen bych se tomu v dnešní době nedivil, a hlavně v naší zemi....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NČína - objednali ste uz nieco?15723
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413056
NOstrava a okolí99469
NUdírny a uzení51140
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NOpravy a úpravy navijáků5905
NDokumenty z přírody kolem vody624
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














