- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bojíte se na rybách?
Měli jste někdy problémy na rybách s přepadením a chodíte nějakým způsobem ozbrojeni??
Autor diskuse: scorpi - Profil , 2.1.2009 všeobecné - příhody, kuriozity
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NKandat - Profil | Pá 2.1.2009 19:19:44
Chodim chytat na Hostivarskou prehradu v Praze. Na nekterych mistech kdyz tam jdu tak mam docela neprijemnej pocit. Sice mam 175 cm a 100kg ale necitim se tam dost bezpecne :-))))
Nschiwa - Profil | Pá 2.1.2009 19:17:55
Přiznám se,že mi nebylo zrovna nejlíp,když jsem byl vláčet v Kolíně pod mostem po kterém buď chodili samí náckové nebo cigoši,normálníhi člověka jsem tam snad ani neviděl.Bordel u řeky větší než v Praze,ale věřím tomu,že ta voda tam má velký rybí potenciál,candáty to tam jen smrdělo.
Více mám obavy z nezodpovědnejch vylízanejch majitelů psů.Nedávno jsem vážně čuměl,když šla kolem mladá holčina a vedla si na vodítku pro pudly kavkazáka.Pochybuju,že by ho udržela,kdyby potkala jiného dominantního vetšího psa nebo dokonce napadl člověka což u tohoto plemene není vůbec vyloučeno.
Více mám obavy z nezodpovědnejch vylízanejch majitelů psů.Nedávno jsem vážně čuměl,když šla kolem mladá holčina a vedla si na vodítku pro pudly kavkazáka.Pochybuju,že by ho udržela,kdyby potkala jiného dominantního vetšího psa nebo dokonce napadl člověka což u tohoto plemene není vůbec vyloučeno.
Ncaprmachine - Profil | Pá 2.1.2009 19:17:42
ano tento problem sem zazil je mi tady 14 a byl sem sam na rybach prisel zamnou chlap a rikal ze mam prej peknej bagl na pruty a zacal sem mi v nem hrabat sem mu rek at vypadne kdyz po dvou vyzvanich toho nenechal tak sem vytahl s kapsi nuz a rekl mu at tahne do pr.... ale on ne a ne odejit tak sem zavolal na rybare co byl asi o 100 m dal a ten ho tak rychle vypakoval ze sem se nestacil divit rybari sem podekoval dal mu zato balicek hacku a byl odmenen.......
NJovánek - Profil | Pá 2.1.2009 19:17:40
colek >> jednou jsem na rybách přišel o elektrony na autě.Věř,takovýho zmrda bych velmi rád potkal.Nejlépe přímo u činu.
Nbart179 - Profil | Pá 2.1.2009 19:16:36
budu vozit airsoftku aspon a nuz ale z moj malou postavou stejne radsi budu zdrhat a volat o pomoc :_((
NCider - Profil | Pá 2.1.2009 19:14:00
exori >> Myslíš že to stačí , když někdo přijde s mačetou, nebo podobnou sráčovinou? :-)
Ncolek - Profil | Pá 2.1.2009 19:13:58
u nás se stává že na parkovišti asi 100m lesem od rybníka má občas někdo vykradené auto. Potkat se s tím zlodějem zrovna když krade by mohlo být dost o držku
NCider - Profil | Pá 2.1.2009 19:12:22
scorpi- Já jezdím jenom sám a to hlavně na místa, kde se nikoho nedovoláš, takže nějaká ta kudla, bejzbolka apod není vůbec na škodu. Ještě mě naštěstí nikdo nepřepad, ale pár otravů, bezdáků sem u sebe měl.To jediný mě na těch rybách štve, že nikdy nevíš, kdy a jakej idiot si tě vyhlídne.
NŠlapeto - Profil | Pá 2.1.2009 19:11:57
S přepadením nemám problém ,jen když v létě sedim u vody,sám,ono je půl dvanáctý večer.A vedle mě se hejbe křovi:-)
NPonty - Profil | Pá 2.1.2009 19:11:22
Zatím jsem žádný konflikt nezažil, ale respekt a ostražitost je na místě. Od pár známých vím že pár problémů už měli. Většinou s rusky mluvícími "rybáři"
NRex2 - Profil | Pá 2.1.2009 19:09:53
Občas jsem měl strach když jsem šel v lese a kolem se procházeli divný lidi. V noci u vody mám strach spíš z divnejch zvuků než z lidí. Děsí mě spíš zvířata. Zbraň je mi k ničemu , když nemůžu mít pistoli nebo podobnou střelnou zbraň . Jedině nůž dává trochu odvahy. Pokud by se dělo něco hodně divnýho nejlepší je stejně zdrhat.
Nexori - Profil | Pá 2.1.2009 19:08:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ozbrojene jsem pořad važim 140kg a meřim 195cm
NJovánek - Profil | Pá 2.1.2009 19:07:33
Asi se nebojím, ale ještě mně nikdo nepřepadl.Nosím s sebou ale zbraň.
Diplomacie někdy nepomáhá.
Diplomacie někdy nepomáhá.
Ncolek - Profil | Pá 2.1.2009 19:07:07
jsem diplomat - nepřítele pošlu do prdele a ještě se tam bude těšit :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NČína - objednali ste uz nieco?15721
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412982
NOstrava a okolí99468
NUdírny a uzení51140
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NOpravy a úpravy navijáků5905
NDokumenty z přírody kolem vody624
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











