- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bojíte se na rybách?
Měli jste někdy problémy na rybách s přepadením a chodíte nějakým způsobem ozbrojeni??
Autor diskuse: scorpi - Profil , 2.1.2009 všeobecné - příhody, kuriozity
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ncerrtik - Profil | Pá 2.1.2009 19:35:14
Zvuků přírody se nebojím, protože většinou vím, co ten zvuk vydává...horší je to, když nevím, co ten zvuk vydává, ale to se naštěstí zatím nestalo... =O)
Jinak se též moc nebojím, protože tam, kde chytám zabloudí doopravdy jen rybáři...
Od této sezony s sebou začnu vozit plynovku...ale snad jí nebudu muset vytahovat... =O)
Jinak se též moc nebojím, protože tam, kde chytám zabloudí doopravdy jen rybáři...
Od této sezony s sebou začnu vozit plynovku...ale snad jí nebudu muset vytahovat... =O)
NCider - Profil | Pá 2.1.2009 19:33:40
poool-PavelSečka >> poool >> Jo ten pes to je taky hodně dobrý řešení, ale nesmí to bejt takovej co má kámoš a ten ti shodí třikrát za den pruty ze stojanu a sežěre kilo boile i se sáčkem :-))
Ndrda - Profil | Pá 2.1.2009 19:33:34
Já už na rybách nekolikrát přepadení zažil. Mnohokrát to byla únava a párkrát i spánek.
Npoool - Profil | Pá 2.1.2009 19:30:53
noo, strach ani ne. jen na některých místech kam taky chodívám ...taková ta říční buš, mívám obavu že kdyby se opravdu něco přihodilo tak hasičům přidělám veeelkou práci s hledáním :-)))
ale je fakt že si chci pořídit nějakého pséka na hlídání cajku, ale to spíš na týdenní akce.
ale je fakt že si chci pořídit nějakého pséka na hlídání cajku, ale to spíš na týdenní akce.
NUnca - Profil | Pá 2.1.2009 19:27:25
bambus11 >> Já sem vyrobil držák na sondu sonaru, kterej se dá v nouzi použít i jako zbraň.
Ncolek - Profil | Pá 2.1.2009 19:26:39
Cider >> tak ho tam pošleš ručně, když se na to budeš cejtit. Kdybych muškařil, pokusil bych se ho zešvihat šňůrou:)
Nexori - Profil | Pá 2.1.2009 19:25:50
Cider >> no tak přidam mam dvojku musado a 14let delam vyhazovace. Dost magoru s macetou a bejzbolkou jsem už srovnal.Ale řeknu ti s moji postavou staci houknout a mas klid.
Nbambus11 - Profil | Pá 2.1.2009 19:25:21
Nůž dává alespoň menší pocit bezbečí, taky by se dala použít kovová vidlička. Většinou ale nechytám někde, kde by měly být problémy...
NCider - Profil | Pá 2.1.2009 19:24:50
Unca >> U toho bych chtěl bejt, když to bude Ukrajinec a nebude ti rozumět :-)
NUnca - Profil | Pá 2.1.2009 19:23:42
colek >> " jsem diplomat - nepřítele pošlu do prdele a ještě se tam bude těšit :) "
Ncolek - Profil | Pá 2.1.2009 19:21:46
schiwa >> kavkazan je prej dobrá svině, kámoš ho měl a byl prej nezvladatelné
jovánek- jo ale co kdyby to byl nějakej hajzl korba, co bys udělal, to bys možná byl rád že už je pryč
jovánek- jo ale co kdyby to byl nějakej hajzl korba, co bys udělal, to bys možná byl rád že už je pryč
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NČína - objednali ste uz nieco?15723
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413056
NOstrava a okolí99469
NUdírny a uzení51140
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NOpravy a úpravy navijáků5905
NDokumenty z přírody kolem vody624
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












