Bojíte se na rybách?

Měli jste někdy problémy na rybách s přepadením a chodíte nějakým způsobem ozbrojeni??
Autor diskuse: scorpi - Profil , 2.1.2009 všeobecné - příhody, kuriozity

NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 23:27:50

FOUSATEJ HAT >> Já už to někde slyšel,ale nemám na čem vyzkoušet...Dobrou.-)

    Npsí dědek - Profil | Pá 30.1.2015 23:27:40

    je to olejový filtr je to vydět akorát ten přípravek na to šroubení je přidany proč by to netlumilo otevři si další okna a tam je to vydět když to má na samopalu, ten filtr má ve vnitř přepážky .jo a je vidět na filtru STP což olejářská firma.

      NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 23:19:02

      TEZAR >> Tak Segal to dělal i z petky :-)

        NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 23:16:26

        FOUSATEJ HAT >> Jako do auta?-To se mi moc nezdá,že by to tlumilo výstřel...

          Npochcal_padlo - Profil | Pá 30.1.2015 23:15:51

          Vozím si na ryby malého psa,není to obránce,ale vždy upozorní dostatečně dopředu když se někdo blíží,nebo když mám v noci u prutů kontrolu. Jinak vozím si teleskopický obušek a plynovku.

            NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 23:14:11

            TEZAR >> vypadá to jako olejovej filtr

              NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 23:07:13

              Zdencek >> Dobrá věcička,ale nebude určitě prodejná.

                NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 23:02:28

                Zdencek >> pěkný :-)

                  NZdencek - Profil | Pá 30.1.2015 22:57:08

                  FOUSATEJ HAT >> kraval? co to vyresit takto? https://www.youtube.com/watch?v=7t_pcWPdSDs :-)

                    NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 22:57:03

                    FOUSATEJ HAT >> A pomlátit je všechny-aby nebonzovali-jsem pro!-To je fakt-kdo by je postrádal...-)))

                      NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 22:54:55

                      TEZAR >> je blbí že to dělá kravál, myslim že by ty šmejdy ani nikdo nehledal, museli by jsme je sežrat :-))))))

                        NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 22:32:56

                        GRUPA >> S devítkou nejsou žerty.-)Horší pak co s bioodpadem?.-)))))))))

                          NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 22:30:32

                          FOUSATEJ HAT >> To mám podobný,ale třeba tady u Berounky před pár rokama přepedala starý rybáře parta UK-a tam je obrana nemožná.Když je okradli,tak je ještě hodili do řeky a jednomu i ujeli s jeho autem...Je to děs...

                            Nsteiza - Profil | Pá 30.1.2015 22:29:53

                            Je to hnus,co se děje.Hlavně ze strany hnědočechů.Mam 195cm,100kg, povolení k nošení zbraně a na ryby chodim většinou s kámošema.Jediné čeho se zatim bojim,že dojde pivo,ale člověk nikdy neví.Pepřák v báglu určitě není od věci.

                              NGRUPA - Profil | Pá 30.1.2015 22:27:03

                              bibop >> máme stejnej vkus. :-)

                                NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 22:26:35

                                TEZAR >> :-))) já jsem strašně mírumilovnej člověk, ale nesmí mě nikdo nasrat :-)

                                  NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 22:25:12

                                  FOUSATEJ HAT >> Tak ten muj příspěvek nebyl o tobě!!!-)))))

                                    NTEZAR - Profil | Pá 30.1.2015 22:24:10

                                    retrívr >> U Labe přepadli souseda v noci s mačetou.Naštěstí s ním byl na rybách jeho brácha,který dělá nějaký bojový sport a ten je odzbrojil a dal jim na pamětnou.Dneska je to bohužel divočina i u řeky...

                                      NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 30.1.2015 22:21:37

                                      TEZAR >> Já vozim mačetu :-)

                                        Nretrívr - Profil | Pá 30.1.2015 22:18:46

                                        TEZAR >> V to doufáme všichni.O tom to je.