Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

ND.O.K. - Profil | Ne 5.7.2009 16:43:52

winx >> jasan, mě všude funguje KL s FK:-D, tak moc neřeším, ale taky zkuuším jine, mám tu hunáčka s jahoda/klobása pak ho mám s broskem/česnek, t. semínko s švestka olihen, a nejraději KL s FK a URF s ananasem a brusinkou

    Nwinx - Profil | Ne 5.7.2009 16:39:56

    winx >> to jazero je vana, makke dno. Takze predpokladam, ze tam patentky budu ich prirodzena potrava

      Nwinx - Profil | Ne 5.7.2009 16:36:34

      D.O.K. >> KL+patentka, odyssey XXX a nejake halibutky

        ND.O.K. - Profil | Ne 5.7.2009 16:07:26

        winx >> :-D dobře no, tak snad už to vyjde, co budeš brát za kule?

          Nwinx - Profil | Ne 5.7.2009 16:00:07

          D.O.K. >> mas pravdu, prve plany boli ze teraz som mal byt na rybach, ale plany su na to aby nevysli, ze ano? :)) Idem asi vo stvrtok, ael radsej uz nic neplanujem, ked pojdem, tak pojdem

            ND.O.K. - Profil | Ne 5.7.2009 15:16:42

            a ještě jeden z kategorie do 8kg

              ND.O.K. - Profil | Ne 5.7.2009 15:15:28

              winx >> a jaktože nejsi na rybách, psal si, že ted někdy pojedeš ne?
              Jinak možná jsem už sem tu rybku dával, ale je to muj nej kapr, Zabral mi poslední hodinu před odjezdem dom. Cesta byla dlouhá, tak sme odjížděli už kolem 12:30. Druhý den jsem už musel do školy. Jsou to ryby na KL s FK, to je nejoblíbenější boilí, a bez něho už z domu na ryby ani krok, nejni z kategorie levných, ale peníze budou mi nebudem, a sedět na nich se nemá:-D

                ND.O.K. - Profil | Ne 5.7.2009 15:10:10

                winx >> čauvec, Marek si tam ten někdy podával "přihlášku"

                  Nwinx - Profil | Ne 5.7.2009 13:56:12

                  CARPMIK >> VYDRA MRKY >> Ty si s DOKom v junior teame?

                    Nwinx - Profil | So 4.7.2009 11:39:33

                    pekne pekne, len tak dalej hosi

                      NVYDRA MRKY - Profil | So 4.7.2009 11:23:01

                      :D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dmuler mix tým sem jen dokrmoval :D:D:D:D,ale máš celkem pravdu

                        ND.O.K. - Profil | Pá 3.7.2009 20:00:07

                        CARPMIK >> VYDRA MRKY >> kkte muler mix a ne KL:-D

                          NVYDRA MRKY - Profil | Pá 3.7.2009 19:41:47

                          63cm taky mu kl+fk chutnal

                            NVYDRA MRKY - Profil | Pá 3.7.2009 19:33:27

                            zachytali jsme si pekne vid D.O.K.

                              NVYDRA MRKY - Profil | Pá 3.7.2009 19:24:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              hoši kraloský losos s frankfurtskou klobasou mně zaseuspokojil minuly vikend sem na nej vytahl tady to pěkný prasátko carp 97cm-18.5kg

                                ND.O.K. - Profil | Pá 3.7.2009 17:05:55

                                winx >> hujer? meteleskum bleskum, to je dle mě šprt, a takovej menší vlez do prdele:-))), myslííím :-D, Prooooč?

                                  Nwinx - Profil | Pá 3.7.2009 14:28:36

                                  ludia pomozte: Co znamena po cesky "hujer", kabat spieva v Pohode: ...mame hujer, zito , chleb i sul....

                                    Nwinx - Profil | Čt 2.7.2009 17:00:17

                                    Huraaaaa, statnice som zdolal, uz len zdolat nejakeho toho kaprika

                                      ND.O.K. - Profil | St 1.7.2009 12:04:44

                                      winx >> dobrá, at se vede:-))
                                      jeden motivační:-D

                                        Nwinx - Profil | St 1.7.2009 11:50:54

                                        Chlapi, drzte palce, zajtra statnicujem a potom huraaaa na ryby