Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Douki - Profil | Po 6.7.2009 17:19:24

buldozer >> Fotky jsou pekny a nevidim v nich zadny problem,jinak zdravim...

    Rashid - Profil | Po 6.7.2009 16:45:24

    buldozer >> ze se nechas vyprovokovat od nich, pardale:0))). Me se nahodou ty tvoje fotky libi:0))).....

      buldozer - Profil | Po 6.7.2009 15:54:15

      nemám vám podávat kamene???možete ma ukamenovat!!!

        Fery - Profil | Po 6.7.2009 15:52:31

        Milda >> absolutní souhlas..divim se co někteří rybářští exhibicionisti s rybama vyváději..

          buldozer - Profil | Po 6.7.2009 15:50:11

          Milda >> možno dojde možno nie.aj ty sa maj.pa

            Milda - Profil | Po 6.7.2009 15:49:07

            buldozer >> V pořádku.Časem Ti to možná dojde.Měj se.

              buldozer - Profil | Po 6.7.2009 15:41:46

              Milda >> a možno to už docvaklo tebe!!!že tvoj názor ma fakt absolútne ale absolútne nezaujíma!!!!budem sa fotik tak ako to ja uznám za vhodné!!!!a je mi jedno či sa moje fotky niekomu páčia alebo nie!!!nefotím to pre teba ale pre seba!!!pa

                Milda - Profil | Po 6.7.2009 15:25:57

                buldozer >> Věřím,že Ti docvaklo,kde je kámen úrazu.Dříve,či později,by Ti někdo napsal to samé,co já.Pro příště se snad takových opičáren vyvaruješ.Měj se a ať se Ti daří.

                  buldozer - Profil | Po 6.7.2009 15:21:07

                  Milda >> tak jo.zajtra idem odovzdat papiere na Svaz!!!!

                    Milda - Profil | Po 6.7.2009 15:12:31

                    buldozer >> To je hnus- "buldozer - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 6.7.2009 12:42:42" Za takové trápení ryb by se měly brát papíry. Když už chceš rybu fotit,tak co nejrychleji v pózách,jako to máš v následujících fotkách a ne ryby trápit k vůli hrozným fotkám.Znevažuješ tím nejen sebe,ale celou myšlenku rybaření.

                      buldozer - Profil | Po 6.7.2009 15:11:01

                      winx >> dík.bolo super.šlapalo všetko čo som tam hodil.nechápal som!!

                        winx - Profil | Po 6.7.2009 14:55:08

                        buldozer >> gratulujem, pekni kapríci :)))

                          buldozer - Profil | Po 6.7.2009 12:44:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          winx >> T.S Scopex+Tullamor Dew+EO Geranium

                            buldozer - Profil | Po 6.7.2009 12:42:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            winx >> Dubble

                              buldozer - Profil | Po 6.7.2009 12:41:20

                              winx >> XTR Olihen. Pulnočni Pomeranč

                                buldozer - Profil | Po 6.7.2009 12:40:08

                                winx >> konečne som niečo nachytal aj ja!!K.L Fr.Klobása

                                  buldozer - Profil | Po 6.7.2009 12:37:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  winx >> gratulujem k štátnicam!!

                                    D.O.K. - Profil | Po 6.7.2009 10:28:41

                                    winx >> jo, tak jsem to poprve viděl v tom DVD, a zkusil, a nadám na ni tééže dopustit

                                      petr12 - Profil | Ne 5.7.2009 23:40:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      winx >> huňák se švestkou a olihní nemá chybu...mýlil jsem se ,když jsem tvrdil, že to k sobě nejde..!

                                        winx - Profil | Ne 5.7.2009 20:09:04

                                        D.O.K. >> nabuduce chcem aj ja vyskusat hunacka s AK jahoda,klobasa alebo AK olihej svestka. Na KL+FK ma Buldozer svojho osobaka a chalani s Mikbaits vo filme Po stopach velkych kapru prave tuto kombinaciu vychvalili