Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | Út 30.6.2009 15:46:10

Ja mam siltovku Umbru, nechcete niekto?

    ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 19:07:49

    buldozer >> :-D napsal jsem to ze srandy, nevím jak komu atd dává jakou barvu:-D, bílou jsem ještě nikde neviděl ale

      Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 17:32:39

      D.O.K. >> aháááááááááá.tok to je potom dobre.tak si ju nechaj!!!:))))ja ju nechcem!!!:D

        ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 17:30:04

        buldozer >> proooč?? :-DDDD, bílá je jen pro mladé kluky, černá je pro velké a dobrá kapraře:-DDD

          Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 17:25:36

          D.O.K. >> ted mně nasral!!!hned mu píšu!!!

            ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 17:23:13

            buldozer >> od Míka, nosím jen světle čepice, a on mi poslal bílou, tak paráda

              Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 17:20:02

              D.O.K. >> a to odkial mám světlú šiltovku??????

                ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 17:16:21

                velmi kráásná ryba, ktere si velmi cením

                  ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 17:15:19

                  jůůůů další

                    ND.O.K. - Profil | Po 29.6.2009 17:14:28

                    Přidám pár kapříku na KL s FK a URF s Ananasem. Rybám chvilku trvalo, než dostali duvěru, ale pak nechtěli nic jineho.

                      Nwinx - Profil | Po 29.6.2009 16:00:27

                      buldozer >> neviem este. Ja som amater co sa tyka kaprariny. Neviem odhadnut kedy ako krmit, ved ked bude malo, pridem domov a navalam dalsie gule :)

                        Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 14:38:40

                        Korda >> dík.snažil som sa!

                          Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 14:38:23

                          winx >> a nieje to málo???

                            Nbuldozer - Profil | Po 29.6.2009 14:38:08

                            bik kapr >> tak to skús!!!!

                              NKorda - Profil | Po 29.6.2009 10:52:00

                              buldozer >> Krásná práce!!!

                                Nwinx - Profil | Ne 28.6.2009 23:46:48

                                buldozer >> ved berem 4 kg KL+patentka a 2kg odyssey XXX a asi 2 kg halibut pelet, uvidime ci tie halibutky vobec zoberem, lebo jalce sa mi chytat nechce a vraj to velmi lubia. Vediet dam, ale je to tazka voda , ale tesim sa

                                  Nbik kapr - Profil | Ne 28.6.2009 21:58:35

                                  buldozer >> hm já jsem to ještě nezkoušel

                                    Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 21:27:13

                                    winx >> hlavne daj potom vediet čo si chytil!!!!čo si berieš?aké pecky z dielne????idem spat,ráno do práce.tak pa

                                      Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 21:24:45

                                      winx >> nazdar.ta hej,skúšal som ale neviem ako to dopadne.zatial sú ako guma.počkám nech oschnú poriadne.preto som odskúšal válat len zo 100g.čakám na výsledok.ja idem od štvrtu ale ešte neviem kam.každá rieka je rozvodnená a tak je to v hajzlu.pojdem na stoják.dnes som ešte zroloval 5kg XTR-Pulnočni Pomeranč.tak už sa neviem dočkat kedy namočím.samozrejme že montáže:))))

                                        Nwinx - Profil | Ne 28.6.2009 21:18:28

                                        buldozer >> cauko, uz som myslel ze sa neozves. Co mas nove, kukam ze si valal pop-upky Mne sa blizi termin rybacky, uz sa tesim jak svina. Vo svtrtok statnice a v pondelok hura na ryby. 5 dni ma nebude... :)))))