Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 21:12:44

Korda >> to dávkovanie ja na 100g mixu!bude to stačit nie?

    Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 20:55:45

    bik kapr >> ty si ešte neskúšal robit svoje Pop Up?

      Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 20:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Korda >> normálne plavou.hurá.vařil sem je 50 vteřin.zatial sú ako guma.nechám sušit.přidal sem 2ml esence Brusinka a 4 kapky Talinu.

        Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 19:44:43

        Korda >> výsledek super.plávaju.ale sranie bolo hrozné,zalepený som bol aj za ušami!!

          Nbik kapr - Profil | Ne 28.6.2009 18:58:14

          buldozer >> a jak to dopadlo, plavou???

            Npetr12 - Profil | Ne 28.6.2009 18:10:08

            buldozer >> ti to bouchlo v ruce či co?..oo))..

              NKorda - Profil | Ne 28.6.2009 18:06:57

              buldozer >> No napiš jaký byl výsledek:-)))

                Nbuldozer - Profil | Ne 28.6.2009 17:14:17

                petr12 >> dnes som sa pokúšal o výrobu Pop Up.zamrdaná celá kuchyn.

                  Npetr12 - Profil | Ne 28.6.2009 16:58:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  winx >> odysseyka mi jde všude kde jsem byl a to jsem zkoušel i slavný játrový mix od imperialu a žádný zázrak...větší ryba s obrovským náskokem na xxx nebo mraženky od mika včetně krvavýho huňáčka pouze s multiaminem..oo))!!!

                    Npetr12 - Profil | So 27.6.2009 21:04:14

                    winx >> asi určitě..pak vydrží ještě déle...vždyť to sám vyrábí...

                      Nwinx - Profil | Út 23.6.2009 22:43:43

                      petr12 >> Pisal mi MiK ze staci zavret a udrziavat v teplote do 15 stupnov.

                        Npetr12 - Profil | Út 23.6.2009 0:29:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        winx >> neměj strach,co spotřebuješ to spotřebuješ,ostatní vydrží do konce doby trvanlivosti v pohodě...taky to tak dělám,hlavně v lahvičce nic nemáchej,jen odlij potřebné množství!!!

                          Nwinx - Profil | Út 23.6.2009 0:08:15

                          tomino01 >> chystam sa hlavne na tecuce vody, mam prichystane KL+patentka verim ze to fungovat bude. Na mare vraj dobre funguje aj bigmix+olihen a KL+frankfurska klobasa

                            Ntomino01 - Profil | Po 22.6.2009 19:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já chytám na oliheň, fanatiku, na jaře hlavně na URF s brusinkou na nic lepšího jsem nechytal.
                            na jakou vodu se chystáš třeba na Maře kluci nachytaly dost na Hunáčka,ale oliheň s plovoučkou tam bodovala skoro nejvíc, ale každá voda je jiná.

                              ND.O.K. - Profil | Po 22.6.2009 18:15:54

                              winx >> dělej jak uznáš za vhodné:-)))

                                Nwinx - Profil | Po 22.6.2009 18:12:45

                                D.O.K. >> tka priebehu leta by som ho minul, pripadne dovalal tych 7 kg a zamrazil, ake radsej by som si valal zakazdym cerstve, preto sa pytam, asi napisem panovi Kucerovi

                                  ND.O.K. - Profil | Po 22.6.2009 17:43:17

                                  Ahoj, odyssey jsem ještě nezkoušel, takže nemohu soudit, jinak stim AK taky moc nevím, raději bych napsal míkovy, ale než ho otevřeš, pořádně ho protřep, at se ti promíchá. Ale myslím že když ho pak dobře uzavřeš a dáš na chladne místo neměl by být problém.Jak dlouho ho nebudeš používat?

                                    Nwinx - Profil | Po 22.6.2009 17:34:30

                                    D.O.K. >> este jedna vec, mam 500ml AK a nechcem ho spotrebovat naraz , budem valat naraz mozno 2-3kg. Ked otvorim AK , nemusim s abat ze sa mi pokazí alebo nejak znehodnoti ? NErad by som vyhodil 3/4 AK.

                                      Nwinx - Profil | Po 22.6.2009 17:29:24

                                      D.O.K. >> nemas skusenosti s Odyssey XXX?

                                        ND.O.K. - Profil | Po 22.6.2009 17:19:40

                                        winx >> nene nedávám skořápku:-)